15267593_1350740314958478_24001439691757051_nBilieto kaina – iki 24 val. – 2 eur. | po 24 val. – 3 eur. Iki 24 val. šampano taurė panelėms nemokamai.

Je Boogie (Jevgenijus Bogdanovas) – gimė 1992 metais spalio 28 dieną Vilniuje (Lietuvoje),kur ir gyvena iki šiol. Jau nuo 15 metų jis domėjosi Breaks muzika. Kaip ir kiekvienas klausytojas turėjo savo numylėtinius – žinoma,tai Deekline, o šiek tiek vėliau A. Skillz.
Pats Je Boogie sakė: „Man sunku vardinti, dar nuo vaikystės aš sirgau laužytais ritmais, kiekvieną dieną atrandant vis naujus ir naujus numylėtinius. Tokių metų man dar neteko apsilankyti kažkokiame renginyje, kur grojo žinomi ir mylimiausi mano DJ. Man tik teko žiūrėti jų pasirodymų įrašus YouTube,ir tikėtis,kad kažkada galėsiu susipažinti su jais asmeniškai.“
Būdamas 16 metų jis turėjo galimybę padirbėti sintezatoriumi,ir nuo tos dienos pradėjo suprasti profesionalios muzikos rašymo pagrindus. Jis mokėsi kaip rašoma mušamoji dainos dalis,kaip kuriama boso linija ir kaip visa tai susijungia į harmoningą kompoziciją. Po metų jis pirmą kartą atsistojo prie Pioneer, ir pradėjo treniruotis DJ meno.
– ‘‘Man buvo 17 metų. Savo gimtajame mieste aš atsistojau prieš publiką. Aišku,kad aš nervinausi,jaudinausi,kad lankytojai tiesiog nepriims manęs rimtai, bet paskui susiėmiau – ir man viskas pavyko! Aš mačiau kaip žmonės po truputį supranta mano ritmą ir tai tikrai padrąsino.“
– 2011 metais Je Boogie dalyvavo ‘‘Fighter DJ“ konkurse,kuriame užėmė pirmą vietą ir gavo galimybę sukurti mix‘ą radijo laidai ‘‘Soul Of Trance“. Jo mix‘as radijo bangomis skambėjo liepos 26 dieną,o praėjus 2 dienom (liepos 28) jis sulaukė pasiūlymo iš ‘‘Volume FM“ direktoriaus, prisijungti prie jų. Kelių dienų bėgyje Je Boogie track‘ai buvo transliuojami laidoje ‘‘Broken Wave“ unnamed
2012 metais jis išleido savo pirmąjį remix‘ą “ CMC & Silenta Feat. Penny – Funky Town (Je Boogie Remix) ”
– Jo remix‘as 2012 metų antroje pusėje gavo palaikymą iš 50 radijo stočių ir įgijo Breaks bendruomenės pasitikėjimą. Track‘ai pradėjo groti visuose pasaulio klubuose ir visose radijo stotyse, nors ir nebuvo įrašyti jokioje įrašų studijoje. Šiek tiek vėliau savo radijo laidos pavadinimą ‘‘Broken Wave“ pakeitė į dabar labiau žinomą ‘‘Broken Evening“. 2012 metais spalio 28 dieną jo laidai ‘‘Broken Evening“ sukako vieneri metai, ir gimtadienio proga jis pabandė pakviesti įžymius Breaks muzikos DJ,kas tai jam ir pavyko. Gimtadienio proga radijo laidoje grojo DJ GIRA ir Vanilla Skillz – tai ir buvo jo pirmosios pažintys.
– Je Boogie sakė:
-Darbas bus tęsiamas be potencialaus pažeminimo,kad būtų kuo pasigrožėt jo auditorijai.
2013 metais Je Boogie laimėjo konkursą ‘‘Best Remix“, dėka pergalės jo remix‘as grojo : Record Radio,NSB Radio,Zip FM ir t.t. 2013 metų viduryje jis išėjo iš Volume Radio ir perėjo į įžymų Lietuvos radiją Lafesta FM. Nepaisant to,Lafesta FM dirba su muzikos paruošimu Vilniaus restoranuose,picerijose,baruose ir iki šiol Je Boogie mix‘us galima išgirsti būtent ten. Taip pat Je Boogie track‘us labai dažnai galima išgirsti Record Radio,NSB Radio,Lafesta FM,Fix FM ir t.t. Praėjus keletą mėnesių Je Boogie sulaukė daugiau klausytojų,daugiau fanų,atsirado labai daug ryšių su įžymiais užsienio DJ,tokiais kaip : Martin Flex a.k.a PuRe SX, Lady Waks,Marten Horger,A.Skillz, IBWT. Taip pat jis pradėjo bendrauti su Lietuvos atlikėjais: Soliariu,Vaidu Baumila,Tautiniu Brandu ir t.t. Dabar kiekvienas laužytų ritmų DJ,kiekvienas klausytojas žino kas toks Je Boogie,ir visa tai tik per 3 metus.

One Response

  1. Jolita

    Šampano taurė nemokamai, kad mergaitės taptų „prieinamesnės“? 😀

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.