svarios rankosUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau ketvirtus  metus iš eilės, kviečia darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 15“. 

Užkrečiamųjų ligų prevencijai itin svarbi higiena. Per nešvarias rankas plinta įvairios virusinės ir bakterinės infekcijos, galinčios sukelti rimtų pavojų sveikatai. Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl ULAC ragina ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kviečia kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą – sukurti originalų šokį. Nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, jog vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greitai neužmirš.

Originaliausio šokio kūrėjų laukia prizai!

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius ir į rankų plovimo procesą pažvelgti linksmai.

Taisyklės ugdymo įstaigoms:

Kartu su grupės draugais sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite http://www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/kviecia-iniciatyva-svariu-ranku-sokis-15 .

Šokį kokybiškai nufilmuokite. Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 15“

Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo grupę, mokytojo/auklėtojo vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, miestą, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštusokis@ulac.lt iki š. m. lapkričio 13 dienos.

Taisyklės šeimai:

Kartu su šeima sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite http://www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/kviecia-iniciatyva-svariu-ranku-sokis-15 .

Šokį kokybiškai nufilmuokite. Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 15“

Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo miestą, vardą bei pavardę, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. lapkričio 13 dienos.

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!

Džiaugiamės, kad 2014 m. daugiau nei 8 000 vaikų išmoko, kaip teisingai plauti rankas. Visi konkurso dalyviai pasirodė šauniai, o svarbiausia – nuo šiol jie moka tai atlikti linksmai ir rankų plovimas – ne sunki prievolė, bet smagus žaidimas.

Kviečiame pasižiūrėti 2014 m. konkurso dalyvių atsiųstus vaizdo įrašus http://www.ulac.lt/lt/kvieciame-pasidziaugti-pirmaisiais-iniciatyvos-sva

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.