Kalėdines eglutes palikite prie buitinių atliekų konteinerių - jas išveš "Skongalio" transportas.

Kalėdines eglutes palikite prie buitinių atliekų konteinerių – jas išveš „Skongalio“ transportas.

Didžiausių žiemos švenčių maratonas jau eina į pabaigą, tad dažnam miestiečiui kyla klausimas – kur dėti kalėdinę eglutę, puošusią ir džiuginusią per šventes? Išmesti į atliekų konteinerį, padėti šalia, o gal tiesiog sudeginti lauke?

Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis ragina gyventojus būti atsakingus ir Šv. Kalėdų simbolio nemesti kur papuola, bet laikytis tvarkos.

„Visų miesto gyventojų prašau kalėdines eglutes mesti į žaliųjų atliekų konteinerius, pastatytus visame mieste. Žinoma, suprantu, kad ne visi galės iki šių didžiųjų konteinerių atnešti savo eglutes, todėl norėčiau paraginti gyventojus eglučių nemesti kur papuola, o sudėti jas prie buitinių atliekų konteinerių“, – informavo seniūnas.

Aplink konteinerius sukrautos eglutės bus išvežamos kitą savaitę – pirmadienį ir antradienį, tad gyventojai po sausio 6-osios dienos kone visą savaitgalį turės laiko susitvarkyti ir žaliaskares sukrauti prie buitinių atliekų konteinerių arba sumesti į žaliųjų atliekų konteinerius. Eglutes išveš UAB „Skongalis“ darbuotojai.

Visos surinktosios eglutes bus išvežtos į kompostavimo aikštelę, o vėliau sudegintos kaip kuras.

„Labai tikiuosi, kad kėdainiečiai bus sąmoningi ir pasibaigus šventėms miestas bus švarus, tvarkingas ir neteks pamatyti besimėtančių, per šventes džiuginusių kalėdinių eglučių“, – netingėti ir susitvarkyti laiku kvietė Kėdainių miesto seniūnas V. Tamulis. Vėliau eglutės specialiai išvežamos nebus, tad kraštiečiai turėtų suskubti ir vėliausiai iki antradienio jas nupuošti.

Labai svarbu įsidėmėti, kad mesti eglutes bei kitas žaliąsias atliekas į komunalinių atliekų konteinerius yra griežtai draudžiama. Pažeidus komunalinių atliekų taisykles galima gauti įspėjimą arba baudą iki 579 eurų.

Žaliųjų atliekų išmetimui pastatyti 5 m³ talpos konteineriai yra prie Kęstučio g. 9, P. Lukšio g. 2, Josvainių g. 41, Respublikos g. 42, Šėtos g. 91, Melioratorių g. 13 namų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.