G. Pūras perkeliamas į kitą parapiją

G. Pūras perkeliamas į kitą parapiją

Net 16 metų Kėdainių dekanate tarnavęs kunigas Gintaras Pūras perkeliamas į kitą dekanatą. Į Kėdainius Kauno arkivyskupijos sprendimu bus paskirtas naujas kunigas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba praneša, kad kunigas Gintaras PŪRAS atleistas iš Kėdainių Šv. Juozapo parapijos, Apytalaukio Šv. apaštalų Petro ir Povilo, Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo ir Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebono ir Kėdainių dekano pareigų ir paskirtas Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijų klebonu. Pranešimas oficialiai paskelbtas balandžio 25-ąją.

G. Pūras Kėdainiuose darbavosi 16 pastarųjų metų: 2000 m. jis paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos klebonu, nuo 2003 m tapo Kėdainių dekanato dekanu. Nuo 2013 m. jis paskirtas ir Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bei Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebonu. G. Pūras tęsė ir baigė Kėdainių bažnyčios remontą, įsteigė koplyčią Kėdainių ligoninėje, rengia religines diskusijas, aktyviai bendradarbiauja spaudoje. Jis yra Kauno arkivyskupijos kurijos Kunigų tarybos narys.

2006 m. Kėdainiuose jis įsteigė viešąją įstaigą „Laiptai į viltį“ ir yra jos direktorius, plėtoja socialinę veiklą su jaunimu.

Gegužės 29 -ąją dieną 12 val. G. Pūras laikys atsisveikinimo Šv. Mišias. 

Į Kėdainius bus atkeltas kunigas Norbertas MARTINKUS. Jis atleistas iš Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo, Kurklių Šv. Jurgio ir Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos parapijų klebono pareigų ir paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos, Apytalaukio Šv. apaštalų Petro ir Povilo, Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo ir Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebonu ir Kėdainių dekanu.

Naujasis ganytojas pirmąsias Šv. Mišias Šv. Juozapo bažnyčioje laikys pirmąjį birželio sekmadienį, per Tėvo dieną. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.