kunigaiPraėjusią savaitę Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio  pareigūnai susitiko su Kėdainių rajone esančių  bažnyčių klebonais.

Susitikimo tikslas – aptarti gaisrinės saugos situaciją Kėdainių rajono bažnyčiose. Renginys vyko Kėdainių Šv. Juozapo parapijos patalpose, kurio metu  dalyvavo  7 klebonai. Jame aptarti patikrinimų metu dažniausiai pasitaikantys pažeidimai: pasenusi  elektros instaliacija, pastatų apsaugos nuo žaibo įrenginiai.

Šias metais Kėdainių rajone gaisruose jau žuvo du žmonės. Šių žūčių priežastys – neatsargus rūkymas, todėl susitikimo metu buvo atkreiptas ypatingas dėmesys į rūkančius asmenis ir vartojančias alkoholį šeimas. Klebonai sutiko, kad mišiose reikia  priminti žmonėms saugaus elgesio taisykles ir skatinti jų laikytis. Be to, bažnyčiose bus platinami lankstinukai apie saugų kūrenimą ir  neatsargų rūkymą.

O Kėdainių rajono dekanato dekanas sutarė su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais, kad bus skiriamos lėšos bažnyčių elektros instaliacijų,  žaibosaugos atnaujinimui ir gaisrinės signalizacijos įrengimui.

Kauno apskr. PGV inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.