Kėdainių kultūros centras tikrai turi daugybę draugų ir bičiulių. Vokalinei muzikai skirtas koncertas „Dovana Lietuvai“ vos talpino visus norinčiuo­sius pasiklausyti skambių dainų. 

Sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ koncertuoja jau 25 metus.

Sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ koncertuoja jau 25 metus.

„Kadangi šis sezonas mūsų įstaigai septyniasdešimtasis, tai jubiliejui paskyrėme daugybę renginių. Norime parodyti tai, ką turime geriausia. Šiandien atiduodame duoklę vokalinei muzikai. Net du mūsų kolektyvai taip pat mini solidžius jubiliejus. Zenono Bernadišiaus vadovaujamas sakralinės muzikos ansamblis „Giesmė“ koncertuoja jau 25 metus, o Aušros Kazlauskienės vadovaujamas tremtinių ir politinių kalinių choras „Diemedis“ pasitiko 20-ąjį sezoną. Šie kolektyvai su bičiuliais ir puikia kėdainiečių muzikų Šablevičių šeima parengė koncertą. Smagu, kad mūsų krašto bendruomenė vertina tokias muzikines dovanas ir noriai renkasi į Kultūros centro jubiliejui skirtas šventes“, – sakė Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė.
Kartu su kėdainiečiais dainavo solistai Grėtė Jokubauskienė ir Andrius Apinis bei Ukmergės tremtinių ir politinių kalinių choras „Tremtinys“, šoko šiuolaikinio šokio grupė „Tempus“.
„Giesmės“ ir „Diemedžio“ vadovai sutartinai tvirtino, kad šis koncertas kupinas atsakomybės ir jaudulio. „Labai laukėme šio pasirodymo ir atsakingai jam ruošėmės. Saviems žiūrovams koncertuoti – daug didesnė atsakomybė negu koncertai išvykose. Džiaugiuosi, kad turime šaunių žmonių, kurie myli muziką ir nori dainuoti“, – sakė „Diemedžio“ vadovė A. Kazlauskienė.
„Giesmės“ vadovas Zenonas Bernadišius taip pat gyrė savo kolektyvo dainininkes: „Mums labai smagu, kad šiandien turime tokią gražią muzikos šventę. Dainuojame savo malonumui ir niekada negalvojame nei apie laimėjimus, nei apie pasiekimus. Smagu, kad surengėme daug koncertų, daug kur buvome išvažiavę, daug ką pamatėme. Manau, kad dar visų dainų neišdainavome, tad dainuosime, kol turėsime jėgų.“
Nepamirštas šiame koncerte buvo ir choro „Diemedis“ įkūrėjas šviesios atminties muzikas Vaclovas Šablevičius. Jo įskiepytą meilę muzikai perdavė sūnus Edvinas bei anūkai Morta ir Merkys. Pastarieji sutartinai tvirtino, kad muzika jiems labai svarbi, o groti su artimaisiais daug drąsiau negu be palaikymo.
Kėdainių kultūros centro jubiliejinis sezonas dar pakvies ne į vieną renginį. Kovo pabaigoje numatyta kamerinio choro „Ave musica“ kūrybinės veiklos 20-mečio šventė, tradicinio teatrų festivalio metu sulauksime vaikų ir jaunimo teatro studijos „Polėkis“ spektaklio visai šeimai „Laimingasis princas“ premjeros, o gegužę kėdainiečiai galės dalyvauti tautinio kostiumo šventėje.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.