Vos dieną pailsėję po draugiškų rungtynių su Jūrmalos krepšininkais „Nevėžio“ žaidėjai savo aikštėje priėmė Šakių „Vyčio“ iššūkį.

„Nevėžio“ ir „Vyčio“ dvikova vyko taškas į tašką.

Atkakli ir taškas į tašką vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 76:74.

Susitikimo pradžioje žaidimą labiau kontroliavo Kėdainių žaidėjai. Pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmavus 21:18. O ilsėtis ekipos išėjo švieslentėje įsižiebus dar optimistiškesniam rezultatui 42:36.

Trečiasis kėlinys, žaistas itin banguotai – pabėgti bandė tai viena, tai kita ekipa. Šiam ketvirčiui pasibaigus sėkmė buvo svečių pusėje, mat jie išsiveržė vienu tašku – 58:59.

Tačiau rungtynių pabaigoje, pasak „Nevėžio“ trenerio Pauliaus Juodžio, jo auklėtiniai susikaupė, sužaidė šaltakraujiškiau, geriau gynėsi ir išplėšė 2 taškų pergalę.

P. Petrilevičius į svečių krepšį įmetė 15 taškų.

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Jermainas Love, po 15 taškų pataikė Brettu Rosebro ir Paulius Petrilevičius.

„Vyčio“ ekipoje net 27 taškus pelnė Paulius Belevičius.

Po susitikimo „Nevėžio“ treneris P. Juodis sakė, kad kol kas komanda dar šlifuoja žaidimą ir derinius: „Turėjome įtemptas rungtynes ir jos buvo naudingos abiem ekipoms. Matome, kad varžovai yra subūrę neblogą kolektyvą. Mes dar eksperimentuojame, bandome derinius, ieškome geriausių sprendimų.“

Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ žais rugsėjo 6 dieną, antradienį, 19 valandą Kėdainių arenoje su Baltarusijos čempionais.