Prieš sezoną į LKL bronzos medalius nusitaikęs ir septyniomis iš eilės pergalėmis startavęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas išgyvena finansinę krizę. Atlyginimų negaunančios komandos kai kurie žaidėjai paskelbė ultimatumą.

Pirmasis skolų kamuojamą „Nevėžį“ paliko V. Dilys (Nr. 12), kuris sportinę karjerą tęsia Estijoje.

Pirmasis skolų kamuojamą „Nevėžį“ paliko V. Dilys (Nr. 12), kuris sportinę karjerą tęsia Estijoje.

Kėdainių komandą praėjusią savaitę jau paliko vienas lyderių – puolėjas Vilmantas Dilys. 26 metų 208 cm ūgio puolėjas nusprendė apsivilkti Tartu „Rock“ ekipos marškinėlius.

Žaidėjai skelbia ultimatumą
Per paskutiniąsias Lietuvos krepšinio lygos pirmenybių rungtynes su Kauno rajono „LSU-Atleto“ kėdainiečiams nebepanoro padėti amerikietis įžaidėjas Tyronas Brazeltonas ir puolėjas Arvydas Šikšnius.
Žiniasklaidoje pasirodžiusiomis žiniomis, abu krepšininkai priėmė sprendimą ne tik nežaisti, bet ir nesitreniruoti su komanda, kol nepaaiškės, ar artimiausiu metu bus sumokėti atlyginimai.
Neoficialiais duomenimis, prieš mėnesį krepšininkai buvo pateikę pirmąjį ultimatumą: arba sumokami uždirbti pinigai, arba žaidėjai išsivažinėja po kitas komandas. Kilusį gaisrą trumpam pavyko apmalšinti išmokėjus po vieną atlyginimą, tačiau padėtis nepagerėjo.

Prezidentas žiūri optimistiškai
„Nevėžio“ klubo prezidentas Petras Staliorius įsitikinęs, kad komanda nesubyrės ir žaidėjai neišsiskirstys. „Ne tik mūsų, bet ir kiti klubai turi finansinių problemų. Gaila, kad kalbama tik apie mus. Matyt, tai kažkam paranku. Neneigiame to, kad atlyginimai vėluoja. Tikimės žaidėjų supratimo ir susitarimo. Vakar teko bendrauti su rėmėjais, panašu, kad pavyko rasti kompromisą ir netrukus turėtume gauti piniginę injekciją. Kiek neramu, kad kai kurie žaidėjai gali palikti komandą. Ypač skaudu būtų netekti Arvydo Šikšniaus, tačiau tikiuosi, kad pavyks jį išlaikyti Kėdainiuose“, – ketvirtadienio rytą sakė P. Staliorius.
„Nevėžio“ klubo direktorius Karolis Kalvaitis prieš kurį laiką taip pat pripažino, kad padėtis nėra labai gera. Jis tikino, kad asmeniškai kalbasi su žaidėjais, o jie nedramatizuoja padėties dėl nemokamų atlyginimų.
K. Kalvaitis spalį tikino, kad kalčiausia yra politinė krizė tarp Lietuvos ir Rusijos. Būtent dėl jos pagrindinis komandos rėmėjas Rusijos kompanija „EuroChem“ neperveda žadėtų pinigų.
Klubo direktorius teigė kalbąs su žaidėjais: „Bandau kalbėtis su visais žmoniškai – visi mane supranta. Mūsų žaidėjai žino kiekvieną smulkmeną.“ Šiomis dienomis su K. Kalvaičiu susisiekti „Kėdainių mugei“ nepavyko.

Pergalę išvargo septyniese
Praėjusį savaitgalį „Nevėžis“ išvykoje žaidė su „LSU-Atleto“ ekipa. Trenerio Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai rungtyniavo septyniese ir prieš LKL autsaiderius išvargo pergalę 61:58.
Kėdainių ekipos treneriai buvo priversti leisti į aikštę po operacijų sveikstančius aukštaūgius Povilą Butkevičių ir Darių Šilinskį.
Dvikovoje su Kauno rajono krepšininkais Kėdainių ekipos gretose labiausiai pasižymėjo 22 taškus pelnęs Gintaras Leonavičius, Simas Buterlevičius prie pergalės pridėjo 8, Vidas Ginevičius, Povilas Butkevičius ir Rolandas Jakštas po 7 taškus.
Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais šeštadienį, lapkričio 30-ąją, išvykoje su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Tądien ir bus matyti, ar žaidėjai rado susitarimą su klubo vadovais ir tęsia žaidimą už Kėdainius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.