Lietuva – krepšinio šalis, o mūsų moterys jį žaidžia ne mažiau azartiškai negu vyrai.

grejusKėdainiečiai šįmet tuo galėjo įsitikinti, kaip sakoma, savo akimis: naujojoje miesto arenoje vyko atrankos į 2015 metų Europos čempionatą varžybos.
Kėdainių miesto širdyje, Didžiojoje gatvėje, įsikūrusiame viešbutyje ir restorane ,,Grėjaus namas“ tris savaitgalius pakaitomis gyveno Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Makedonijos ir Belgijos moterų krepšinio rinktinės.
Viešbučio-restorano „Grėjaus namas“ personalui gyvenimas tomis dienomis sukosi kur kas sparčiau negu įprastai. Malonu, kad jokių nesusipratimų nebuvo kilę.
Daugelis rinktinių krepšininkių žaidžia garsiuose klubuose ir pagrįstai vadinamos žvaigždėmis. Tačiau ,,Grėjaus name“ jos elgėsi itin paprastai, neaikštingai ir be jokių ambicijų.
,,Paprastumas – maloniai stebinęs rinktinių krepšininkių bruožas. Merginos nė kiek ,,neišlepusios“, nepageidavo nieko išskirtinio“, – sakė ,,Grėjaus namo“ vadovas Mantas Petrulis.
Pirčių kompleksas krepšininkių negundė, o poilsio valandomis reikalingiausias joms buvo internetas – viešnios bendraudavo su jų tėvynėse likusiais artimaisiais.
Kai kurie kultūriniai skirtumai bei įpročiai visgi išaiškėdavo – ypač prie pusryčių, pietų ar vakarienės stalo.
Britės neįsivaizduodavo vakarienės be lėkštės gruzdintų bulvyčių „Fri“, o makedonės tik pažvelgdavo į miltinius patiekalus, tačiau jų net neragaudavo.
Vienos rinktinės krepšininkės nenorėjo valgyti barščių – paprašė juos pakeisti kitokia sriuba.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.