Gegužės 5-6 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos krepšinio veteranų lygos (vyrų 40 +) finalinio ketverto varžybos. Atkrintamosiose varžybose įveikę Palangą, finaliniame etape dalyvavo ir Kėdainių keturiasdešimtmečių komanda.

Pusfinalyje kėdainiečiai susitiko su Pakruojo komanda, kurios pagrindą sudarė buvę „Šiaulių“ krepšininkai, vedami Europos ir Eurolygos čempiono Mindaugo Žukausko.

Po įtemptos, lygios ir atkaklios kovos, tik rungtynių pabaigoje Kėdainių komanda turėjo pripažinti labiau patyrusių varžovų pranašumą rezultatu 81-71.

Kovoje dėl trečiosios vietos, kėdainiškiai susitiko su Vilniaus miesto veteranų ekipa, kurioje gausu dar visai neseniai LKL aikštelėse rungtyniavusių krepšininkų – R.Matulis, R.Skaisgirys, E.Kučiauskas, E.Mikalajūnas, E.Redeckas.

Kėdainių veteranai, nors būdami ne tokie garsūs ir mažiau patyrę, parodė daug didesnį norą nugalėti ir jau nuo pat rungtynių pradžios įrodinėjo pranašumą. Rungtynes kėdainiškiai laimėjo įtikinamu rezultatu – 78-46.

Geriausiu Kėdainių komandos žaidėju pripažintas Dainius Novickas.

Iškovoję trečią vietą savo amžiaus grupėje, Kėdainių komandą iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Baltijos veteranų krepšinio žaidynėse (Baltic Cup), kuriose dalyvauja Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos komandos. Jos vyks gegužės 25-27 dienomis Estijoje. Į Estiją dalyvauti „Baltic Cup“ krepšinio veteranų žaidynėse vyks ir kiek anksčiau Kėdainių veteranų 65 + amžiaus grupėje Lietuvos čempionais tapę Kėdainių „Kėdainiai“ krepšininkai.

(nuotr. tupi iš kairės – D. Novickas, T. Kuprijanovas, A. Kažukauskas, V. Kuprijanovas, R. Lukošius; stovi iš kairės – finalo garbės svečiai – K. Budrys ir K. Maksvytis. Toliau – R. Stanionis, D. Šutkus, V. Pikelis, R. Šnurevičius, S. Svetickas. Nuotraukoje nėra M. Gelžinio). 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.