Treneris B. Šimokaitis jaunosioms krepšininkėms parodė, kaip treniruojasi boksininkai.

Treneris B. Šimokaitis jaunosioms krepšininkėms parodė, kaip treniruojasi boksininkai.

Sporto mokyklos krepšinio trenerių Gerdos Čečkauskienės ir Kastyčio Kundroto auklėtiniai, puikiai pasirodę tik ką pasibaigusiame sezone, jį užbaigė netradiciniu susibūrimu.

Merginos, pasidžiaugusios pasiektomis antrąja ir trečiąja vieta, sezono pabaigtuvėms vaikinukus pakvietė ne į krepšinio aikštelę pasivaržyti, bet į… bokso ringą.

„Prieš gerus metus su bokso treneriu Bronislovu Šimokaičiu gana aistringai diskutavome apie boksą ir krepšinį. Boksininkų treneris pasakojo, kaip dirba su vaikinais, mes kalbėjome, kaip stiprėjame fiziškai ir ruošiame derinius. Boksininkų darbas mums pasirodė įdomus ir mes priėmėme iššūkį pabandyti pasitreniruoti taip, kaip sportuoja boksininkai“, – sakė jaunųjų krepšininkių trenerė Gerda Čečkauskienė.

Merginos pamatė, kad tai, kas vyksta ringe, tėra tarsi uoga ant pyragaičio. Iki dvikovų verda intensyvus darbas – stiprinamos rankos, kojos, nugara, pilvo presas. O kur dar charakterio grūdinimas?

Krepšininkai, išbandę boksininkų treniruotę, šypsodamiesi braukė upeliukais bėgantį prakaitą ir dėkojo B. Šimokaičiui už visiškai kitokią treniruotę. „Pamatėme visai kitokį darbą. Ar jis mūsų neišgąsdino? Tikrai ne. Mums nebaisus joks krūvis, kad ir koks sunkus jis būtų. Juk ne šiaip sau tarp rajono reitingų krepšininkių iškovojome pirmosios vietos gražuolę taurę. Kartais tikrai naudinga į rutiną įnešti įvairovės“, – po treniruotės šypsojosi merginų trenerė.

Jaunosios krepšininkės sakė, kad bokso treniruočių salės duris pravers dažniau negu kartą metuose: „Kai pabos mėtyti kamuolį į krepšį, atbėgsime padaužyti bokso kriaušės.“

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.