Penktadienį Kėdainių arenoje buvo matyti daug giedrių ir šviesių veidų. Čia gausiai susirinkę rajono pedagogai minėjo savo profesinę, tarptautinę mokytojų dieną. 

Ta proga arenoje Kėdainių rajono savivaldybės vadovybė pasveikino ne tik mūsų rajone dirbančius pedagogus, bet ir visus iki šiol, nuo 2006 Metų mokytojo vardą pelniusius mokytojus. Pastariesiems buvo įteikti garbės ženklus už nuopelnus.

Scenoje buvo apdovanoti: Virginija Savickienė (Kėdainių šviesioji gimnazija), Renoldas Klimavičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija), Rimvydas Proscevičius  (Kėdainių r. Akademijos gimnazija), Laima Railienė (Kėdainių ,,Ryto“ progimnazija), Irena Ūsienė (Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazija), Rasa Baltušytė (Kėdainių šviesioji gimnazija), Rasa Rugelienė (Kėdainių ,,Ryto“ progimnazija), Regimantas Abarius (Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazija), Daiva Ivaškevičienė (Kėdainių šviesioji gimnazija), Audronė Pečiulytė  (Kėdainių r. Šėtos gimnazija), Diana Šilkaitienė  (Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazija), Vaidas Grišinas  (Kėdainių r. Josvainių gimnazija).

 

[tribulant_slideshow gallery_id=“417″]

 

Po apdovanojimų vyko įspūdingas koncertas, kurio metu pasirodė ir mokytojus profesinės dienos proga sveikino atlikėjai Aistė Lasytė, Česlovas Gabalis bei orkestras „Vilniaus Simfonietta“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.