Išskirtinį 595 metų miestelio gimtadienį krakiškiai šventė net tris dienas. Pramogų šventėje netrūko nei mažam, nei pagyvenusiam.

IMG_6524

Krakiškiai miestelio gimtadienį šventė net tris dienas.

„Kadangi minime gražią miestelio istorinę datą, tai ir šventę surengėme neeilinę. Labai džiugu, kad visa bendruomenė norėjo šventės ir atsakingai jai ruošėsi. Džiaugiamės visomis pramogomis ir renginiais. Labai daug įdomių faktų apie savo miestelį ir jo žmones sužinojome protmūšyje. Akis tiesiog traukte traukė parodos „Žvilgsnis į Krakes“ darbai. Tradiciškai jėgas bandėme seniūnijos bendruomenių sportinėse varžybose, kur teko kautis ir tinklinio, smiginio, rankų lenkimo, virvės traukimo bei dvipūdės kėlimo rungtyse.

Geriausiems sportininkams – ne tik dėmesys, bet ir atminimo dovanos.

Geriausiems sportininkams – ne tik dėmesys, bet ir atminimo dovanos.

Šventinis koncertas – viena laukiamiausių gimtadienio dalių. Mes labai puoselėjame savo kraštą ir gerbiame labiausiai jį mylinčius kraštiečius. Nepamiršome pagerbti tų, kurie gražiausiai puoselėja namų aplinką ir taip prisideda prie Krakių gražinimo. Be to, šįmet dešimčiai jaunų šeimų, sugrįžusių tėviškėn, įteikėme valstybės vėliavas. Laukiami buvo ir mėgėjų spektakliai, kurių vieną mums padovanojo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos dramos studija, o kitą atvežė svečiai iš „Atžalyno“ gimnazijos.

Šventė sutraukė gausų būrį krakiškių.

Šventė sutraukė gausų būrį krakiškių.

Mūsų šventės neįsivaizduojamos be tradicinių Švento Petro ir Povilo atlaidų bei nuoširdžių pokalbių su draugais, bičiuliais ir artimaisiais. Labai džiaugiamės šįkart sulaukę ypatingų svečių – irgi krakiškių, atvykusių iš Krakių miestelio, esančio Skuodo rajone“, – sukdamasi šventiniame šurmulyje pasakojo Krakių bendruomenės centro pirmininkė Daiva Dubinkienė.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.