Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija tradiciškai kviečia pasitikrinti žinias − laikyti Konstitucijos egzaminą. 

Kaip ir kasmet, norintiesiems laikyti egzaminą ir siekti aukščiausio įvertinimo duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Kėdainių rajono savivaldybės gyventojai spalio 1 dieną, antradienį, 12 val. laukiami Tarybos posėdžių salėje.
Egzamino koordinatorius savivaldybėje – Bendrojo skyriaus vedėjas Egidijus Grigaitis, tel. 69 509.
Egzaminą kviečiami laikyti visi norintys Lietuvos Respublikos piliečiai, taip pat teisinį išsilavinimą turintys ar dar tebestudijuojantys asmenys.
Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape, kuris vyks spalio 15 dieną, antradienį, 12 valandą. Antrajame etape teks atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą.
Konkurso dalyvių darbus vertins speciali kompetentingų ekspertų komisija. Nugalėtojais taps be klaidų arba teisingiausiai į klausimus atsakę dalyviai.
Visi norintieji laikyti egzaminą, tačiau neturintys galimybės atvykti į savivaldybę galės jį laikyti internetu.
Iš anksto registruotis − neprivaloma.
Laimėtojai bus apdovanoti spalio 29 dieną prezidentūroje.
Išsamesnė informacija apie Konstitucijos egzaminą suteikiama kreipiantis el. paštu: konstitucijosegzaminas@inlinen.eu arba egzamino feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/events/207377112757637/

Kviečiame dalyvauti!

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.