Keturi Lietuvos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Seimo nariai drauge su partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu viešėjo Kėdainiuose.

Politikai susitiko su kėdainiečiais, išklausė jų aktualijų.

S. Grinkevičius su G. Landsbergiu diskutavo apie investicijas.

S. Grinkevičius su G. Landsbergiu diskutavo apie investicijas.

G. Landsbergis liko sužavėtas susitikimo su Kėdainių jaunimu: „Turite labai šaunų jaunimą. Man malonu buvo pabendrauti su jaunais žmonėmis, kuriems rūpi politika, įstatymų priėmimo tvarka. Jaunimas klausė, kodėl ir kaip priimami vienokie ar kitokie sprendimai. Kadangi sulaukiau daugybės klausimų, tai supratau, kad į Kėdainius reikia atvažiuoti dažniau.“

Lietuvos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas bei Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė susitiko ir su rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi.

img_5113Pasak rajono mero, susitikimas su Seimo nariais buvo labai prasmingas. „Su Radvile aptarėme aplinkosaugos klausimus. Ji domėjosi, kas svarbu kėdainiečiams. Be to, mes diskutavome ir apie tai, kad negalima iš savivaldybių atimti kai kurių svarbių funkcijų, tarp kurių papuola ir poveikio aplinkai vertinimas. Su Gabrieliumi kalbėjome apie Valstybės investicijų programas. Mums abiem atrodo negerai, kad projektai finansuojami labai mažomis sumomis ir jie tęsiasi metų metus. Manau, kad tokių susitikimų labai reikia. Tikiuosi, kad Kėdainius netrukus aplankys ir kitų partijų Seimo nariai“, – sakė S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

3 Responses

 1. kdn

  Kazkoks kudykeliu suejimas…
  Sazininga zmogu dora pilieti i valdzia su sakem reikai varyti.
  Visi suristi korupcija cia mafija. Tik atskirom partijom susibarsciusi mafija. Is karto patenkat i valdzia ir norit kad viskas jum tarnautu, prikisat visur savo partiniu, pasidalinat itakos sferas kad garantuotu kaip partijos sekmes ir islykimo garanta! Visos partijos vienos toksiskos nusistovejusios sistemos partijos. Taip istisos kartos buna nelaimingos..

  Atsakyti
 2. Na > KDN

  Pirmiausia reikia išmokti lietuviškai rašyti be grubių klaidų, o tada jau kurti komentarą.

  Atsakyti
 3. Miestietis

  Politikoje didzia dalim susirinke isgamos. Politika tai yra prostitucija daug didesne nei paprasta gatvine prostitute. Zodziu nera….

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.