kt_amnezija_100x100-2_kedainiai„Kitoks teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais „Amn€zija už  400 000 €“.

Režisierius Ramūnas Cicėnas
Scenografė, kostiumų dailinkė Vita Eidimtaitė
Vaidina teatro, kino, TV filmų ir serialų aktoriai, atpažįstami iš populiarių TV projektų: „Dviračio šou“, „Dar pažiūrėsim“, „Pagauk kampą“ ir kt.
Daktaras – Tadas Gryn/Leonardas Pobedonoscevas
Laura – Rimantė Valiukaitė
Rapolas – Zigmantas Baranauskas/Giedrius Savickas
Marija – Gabija Ryškuvienė-Jaraminaitė/Toma Vaškevičiūtė
Vyriškis – Balys Latėnas/Ramūnas Šimukauskas

Vienas po kito pas daktarą ima lankytis vis keistesni pacientai, o tuomet pradeda dėtis neįtikėtinai keisti dalykai. Netrukus gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik pats nebus apsikrėtęs skleroze, o kaip komplikaciją gavęs dar ir haliucinacijas?!

Pas pagrindinį herojų Daktarą lankosi Rapolas, kuris teigia turintis vieną žmoną, tačiau greit išaiškėja, kad jis turi dar vieną sutuoktinę ir abi jos pradeda atakuoti daktarą, net ima reikalauti, kad vyrui patvirtintų diagnozę „Ligonis neveiksnus“. Kam to reikia? Ir dar abiems vienu metu!

„Būna ir blogesnių. Aš kartoju sau tai šimtą kartų per dieną. Būna blogesnių. Būna blogesnių. Visos moterys sau turi tai kartoti. Būna blogesnių“, – apie Rapolą gydytojui pasakos jo žmona. Netikėtai Rapolas tiek privirs košės, kad pareikš: „O kuo kalėjimas blogiau už šitą pilką, kasdienišką, žeminantį gyvenimą, gyvenimą be rizikos, be kibirkšties, be aštrumo, be prieskonių, be pinigų?“

Pamažu gydytojo kabinete įtampos lygis padidės iki absoliutaus maksimumo. Rapolas nuolat neprisimins net savo vardo, išves gydytoją iš kantrybės, o tada pradės atakuoti dar sunkesni atvejai, kol taps neaišku – išprotėjo visi ligoniai, o gal tik vienas daktaras? Tikra painiava! Netrukus įtampa peržengs padorumo ribas ir neapsikentęs medikas griebsis velnio lašų.

Pagaliau išaiškėja, kur šuo pakastas: pacientų diagnozė – stipriai kita!
Kaip klostysis ši detektyvu, proto užtemimu, laviruojančiu ties pamišimo riba, melu ir žmogiškomis dramomis apipinta istorija? Pabaiga bus netikėta, trenks kaip perkūnas iš giedro dangaus!

Komedija „AMN€ZIJA už 400 000 €“ Kėdainių kultūros centre, lapkričio 7 d., 18 val. Bilieto kaina – 9 Eur, 12 Eur, 15 Eur. Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Kasos tel. 8 347 52978

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.