Pagal kinų kalendorių 2017 metų energetinį foną nulems juos valdančio Ugninio Gaidžio charakteristika. Pasinaudodami savybėmis, kurias mėgsta ir palaiko metų globėjas, turėsime sėkmingus ir pilnaverčius metus, išnaudosime visas metų galimybes ir potencialą.

gaidysPagal kinų kalendorių Ugninio (arba raudonojo) Gaidžio metai prasidės 2017 metų sausio 28 dieną. Tuomet įvyks pirmoji 2017 metų mėnulio jaunatis. Būtent nuo to momento pajusime tikrąją metų valdovo energiją. Gaidys apsigimęs karjeristas. O ugnies stichijos dominavimas ateinančiais 2017 metais jam suteiks lyderio savybių. Metai iškels į aukštumas vadovus ir lyderius, visuomeninius veikėjus. Gaidys išsiskiria iš kitų gyvūnų aštriu balsu, ryškiomis plunksnomis, gracingumu ir pomėgiu būti dėmesio centre. Apdovanotas idealisto savybėmis, kuriam nėra svetimos pagyros ir žavėjimasis. Gimę Gaidžio metais yra lengvai bendraujantys, taip pat išsiskiria atsakingumu. Tačiau pernelyg didelis noras puikuotis jam suteikia egoistiškumo, užsispyrimo, priekabumo. Gaidys sako ką galvoja, todėl ši savybė gali būti laikoma konfliktiškumu.
Metų gyvūnas (totemas) yra labai atkaklus ir ryžtingas, todėl 2017 metais ypač seksis tiems, kas savo gyvenime siekia. O tie, kurie mėgsta viską skrupulingai apgalvoti ir neskubėti, metų globėjo palaikymo nesulauks. Kadangi metai apdovanoti ugnies energetika, todėl bus palaikomas atkaklumas, siekis naujo, aistra ir greitis, sugebėjimas greitai veikti ir orientuotis. Jei dėvėsite raudonos, oranžinės spalvos apdarus ar kitaip išsiskirsite iš minios, sulauksite daugiau sėkmės 2017 metais.
Ateinantys 2017 metai – valdomi Saulės, todėl svarbūs su šiuo ženklu susiję amuletai. Astrologai pataria su savimi nešiotis lietuviško aukso – gintaro – gabalėlį. Tai gali apsaugoti nuo nesėkmės.

Meilė
Metai palankūs meilei ir šeimos kūrimui. Tie, kam vis nesiseka santykiuose, artėjantys Gaidžio metai žada ryškias permainas ir naujas daug žadančias galimybes. Tai metai, kuomet daugelis atsisveikins su vienatve. Todėl labai svarbu priimti pokyčius ir būti drąsiems. Pasiruoškite atverti širdis naujiems potyriams.
Darbas
Ateinantys Gaidžio metai bus palankūs tiems, kurie energingi ir aktyvūs, drąsiai priima naujus iššūkius. Žodžiu, metų globėjas Gaidys palaikys visus, kurie demonstruos aktyvumą ir nebijos rizikuoti. Metai ypač palankūs kūrybiškiems žmonėms, menininkams. Jie gali tikėtis reikšmingo proveržio į priekį.
Finansai
Finansine prasme metai sėkmę žada tiems, kurie drąsiai ieškos naujų sprendimų, nebijos rizikuoti. Žinoma, prasminga gerokai pristabdyti išlaidavimą. Mat Gaidys ypač emocingas gyvūnas, todėl linkęs impulsyviai elgtis su savo pinigais.

Kinų horoskopas 2017 metams:

ziurkeŽiurkė
Metai bus sėkmingi, jei vengsite demonstruoti didelį aktyvumą ir atsisakysite apkalbų. Gaidys nemėgsta tų, kas rezga intrigas paslapčia. Jei norite kažką pranešti, kalbėkite garsiai. Šiais metais svarbu tęsti pradėtus darbus ir reikalus, demonstruoti gebėjimą pabaigti darbus iki galo.

jautisJautis
Metai geri. Reikšmingos permainos laukia meilės, santykių srityje. Darbo ir karjeros srityje metai žada produktyvumo augimą. Žinoma, tai bus jūsų asmeninis nuopelnas, juk esate labai kruopštus ir disciplinuotas. Šiais metais galėsite daugiau ilsėtis ir atsipalaiduoti po sunkių praėjusių metų.

tigrasTigras
Metai žada būti sėkmingi tuo atveju, jei vengsite dominuoti ir sumažinsite ambicijas. Esate temperamentingas lyderis, tačiau šių metų šeimininkas yra Gaidys, todėl jis bus dėmesio centre. Jums teks šiek tiek atsitraukti. Kitu atveju metai bus labai konfliktiški.

kiskisKiškis
Metų pradžia gana pasyvi ir tingi. Būsite linkę labiau stebėti nei aktyviai veikti. Jums nelabai patinka garsiai rėkiantis Gaidys, esate labiau taikus ir ramus gyvūnas. Nuo metų antros pusės atsiras daugiau galimybių ir noro veikti, taigi pasieksite produktyvumo.

drakonasDrakonas
Metų energetika atitiks Drakono prigimtį, todėl galima teigti, jog metai palankūs šiam gyvūnui. Gaidžio metais jums žadamas įvykis, kuris reikšmingai pakeis jūsų gyvenimą. Nors metai jums palankūs, tačiau tai nereiškia, jog turite nepaisyti aplinkinių nuomonės ir poreikių.

gyvateGyvatė
Gaidžio metais teks praplėsti savo akiratį ir žinių bagažą tam, kad išnaudotumėte metų energetiką. Metų šeimininkas nemėgsta tingių ir pasyvių, todėl privers jus pakelti uodegą ir imtis veiksmų. Metai palankūs mokytis, keisti profesiją, bendrai, judėti.

arklysArklys
Metai žada būti sėkmingi net be didelių pastangų. Dirbsite kaip jums yra įprasta, o metų šeimininkas pasirūpins palankiomis galimybėmis. Palanku rizikuoti, išbandyti save naujame amplua. Gali kilti minčių pakeisti gyvenamąją vietą. Kad ir kokių pokyčių sieksite, viskas tik į gera.

ozkaOžka
Esate amžinai kažkuo nepatenkintas gyvūnas su išreikštu pesimizmu. Metų energetika visiškai priešinga, todėl 2017 metai bus pakankamai prieštaringi. Gaidys suteiks puikias galimybes įgauti pasitikėjimo savimi, taip pat įkvėps optimizmo. Metai suteiks palankių meilės galimybių.

bezdzioneBeždžionė
Metai žada daug ir įsimintinų įvykių, kurie gali būti ne visada pozityvūs. Metų šeimininkas Gaidys palaiko tik tuos, kurie daug dirba, o jūs esate tas gyvūnas, kuriam labiau patinka tingėti arba dirbti lengvą darbą. Todėl jei norėsite įtikti metų globėjui, teks suktis iš padėties. O tai jūs irgi mokate.

gaidysGaidys
Laukia labai perspektyvūs metai. Pagaliau sulaukėte savo sėkmės laiko, todėl ruoškitės versti kalnus. 2017 metais teks daug dirbti ir tai atneš pozityvius rezultatus. Meilės perspektyvos metų bėgyje tikrai laukia džiuginančios. Taigi, vienišiai, pirmyn į viešumą.

suoŠuo
Metai bus gan sudėtingi. Šuo ypač taikus gyvūnas, todėl gan aktyvi ir karinga metų energetika privers pasijusti prastai. Šis gyvūnas nemėgsta konfliktų, o didelis triukšmas jam kelia baimę. Žvaigždės jums siūlo užsiimti savo reikalais, geriausia pasinerti į darbą. Taip jausitės geriau ir ramiau.

kiauleKiaulė
Tai atokvėpio ir poilsio metai. Nors tinginiauti neteks. Galimi palankūs darbo, karjeros pasiūlymai, naudingos pažintys. Taigi, metai palankūs planuoti ne tik kasdienius darbus, bet ir ateitį. Kai turite planą, žinote, kur keliauti. Galimos malonios ir daug žadančios pažintys.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.