Kai sužinojau, kad Pelėdnagių ambulatorijos laukia reorganizacija, labai nemaloniai nustebau – kam griauti tai, kas sėkmingai ir gerai dirba?

Prisipažinsiu, jog bičiulei pasiūlius užsirašyti į Pelėdnagių ambulatoriją pirminiam gydymuisi, kurį laiką dvejojau. Nežinojau, ar laiku gausiu visas reikiamas paslaugas, ar nekils kokių nesusipratimų. Kaip ir dauguma lietuvių, buvau įsitikinusi, kad kaimo ambulatorija ne taip efektyviai dirba kaip miesto gydymo įstaigos. Tačiau ryžausi pabandyti.

Patikėkit, nė akimirkos nepasigailėjau, kad padariau neteisingą žingsnį. Pelėdnagių ambulatorijos moteriškas kolektyvas: tiek gydytojos Irmina Širkienė ir Rasa Masilionė, tiek administratorė Svetlana Janeliūnienė, tiek seselės Vilija Burtilienė, Teresė Kmitienė ir Laima Mickevičienė, tiek odontologė Laura Liutkutė, visada pacientus pasitinka labai paslaugiai, išklauso nusiskundimus ir niekada neišleidžia negaluojančiųjų neradusios problemos sprendimo kelių. Ambulatorijoje visi randa ir paguodos žodžių, ir sulaukia kvalifikuotos būtinos pagalbos. Pasitaiko, kad kai kas pamiršta atvykti laiku pasitikrinti sveikatą ar sužinoti tyrimų rezultatų, tai medikės primena tokias prievoles.

Esu dėkinga visam Pelėdnagių ambulatorijos kolektyvui už nuoširdų, gerą, atsidavusį darbą.

Tad niekaip nesuprantu rajono vadovų sprendimo reorganizuoti šią gydymo įstaigą. Juk permainos išbalansuos darnų medikų darbą, įneš bereikalingos sumaišties. Galbūt kai kurias ambulatorijas ir reikia pertvarkyti, tačiau kam ardyti sėkmingai veikiančios įstaigos veiklą?

Manau, kad rajono taryboje atsiras blaiviai mąstančių žmonių, ir Pelėdnagių, o galbūt ir dar kuri kita, ambulatorija bus palikta veikti savarankiškai.

Pagarbiai Pelėdnagių ambulatorijos pacienė Rita Rimkienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.