Į savivaldybių Tarybų rinkimus vedamoje Sauliaus Grinkevičiaus komandoje – net keli nepriklausomi kandidatai. Vienas jų – Saulius Sinickis, kėdainiečiams puikiai pažįstamas kaip aktyvus ir patriotiškas Kėdainių krašto pilietis.

Saulius Sinickis didžiuojasi nuostabia žmona Jurgita, antro KTU kurso studentu sūnumi Elvinu ir ketvirtoke dukryte Austėja. Šeima pradedantįjį politiką supranta ir palaiko: „Niekada negirdžiu priekaištų nei dėl atsidavimo krepšiniui, nei dėl ilgų repeticijų su choru „Ave musica“, nei dėl atsidavimo kitoms visuomeninėms veikloms.

Saulius Sinickis didžiuojasi nuostabia žmona Jurgita, antro KTU kurso studentu sūnumi Elvinu ir ketvirtoke dukryte Austėja. Šeima pradedantįjį politiką supranta ir palaiko: „Niekada negirdžiu priekaištų nei dėl atsidavimo krepšiniui, nei dėl ilgų repeticijų su choru „Ave musica“, nei dėl atsidavimo kitoms visuomeninėms veikloms.

Kaip žinia, policijos pareigūnai negali būti politinių partijų nariai, o kartu būti renkami į savivaldą ar Seimą. Pernai palikęs tarnybą, S. Sinickis nutarė nelikti abejingas savo gimtajam kraštui. „Sutinku ir suprantu, kad politika man yra visiškai naujas gyvenimo žingsnis, tačiau kiekvienas politikas pradėjo nuo nulio. Be jokios abejonės, patirtis kiekvienoj srityje reikalinga, tačiau ji ateina su laiku, per praktiką. Manau, kad politikai vienoje vietoje neturėtų užsisėdėti, nes tai užkerta kelią permainoms, naujoms idėjoms. Kaip sakoma: nėra nepakeičiamų, yra tik nepakeisti. Pasirinkau puikią komandą, kurią veda daugelio kėdainiečių gerbiamas žmogus, puikus verslininkas ir įvairių projektų rėmėjas Saulius Grinkevičius. Manau, kad gana dejuoti, jog gyvename prastai. Laikas patiems kurti savo ir vaikų laimę“, – pasirinkimą sukti į politiką komentavo S. Sinickis.

Nori matyti laimingus žmones
„Ilgus metus dirbau darbą, kuriame privalėjau būti pavyzdys kitiems. Daug metų derinau tarnybą policijoje su savo laisvalaikiu, kuris jungia sportą ir muziką.
Esu tikrų tikriausias kėdainietis, tad be jokių išlygų privalau būti šio krašto patriotas. Man yra svarbu matyti mane supančius žmones laimingus, mane supančią aplinką tvarkingą. Manau, kad patriotizmas šiais laikais lietuvio širdyje dažnai išnyksta dėl Lietuvoje vykdomos abejotinos politikos. Vietoj tikrų patriotų atsiranda apsimetėliai, kurie dar daugiau mažina atsidavimą gimtinei. Apmaudu, kad jaunos šeimos išvyksta gyventi į užsienį arba didesnius Lietuvos miestus. Privalome išlaikyti jaunas šeimas mūsų krašte tam, kad jos gimdytų, augintų savo vaikus, dirbtų čia. Manau, kad visose veiklose, tarp jų ir politikoje, labiau turėtų pasireikšti jaunas žmogus, kuris yra visai kito – laisvesnio – mąstymo nei sovietinėje visuomenėje gyvenęs ir užaugęs“, – sakė S. Sinickis.
Anksti netekęs tėčio S. Sinickis suprato, kad nenori būti našta šeimai, tad iš karto baigęs vidurinę pradėjo dirbti tardytoju Tardymo skyriuje prie Kėdainių rajono policijos komisariato, nes būtent tuo metu, kuomet buvo atgauta Lietuvos nepriklausomybė, trūko šios srities darbuotojų ir jais galima buvo tapti turint vidurinį išsilavinimą. „Šis padalinys buvo prestižinis, nes jame dirbo patys profesionaliausi baudžiamąjį įstatymą išmanantys specialistai. Būtent dėl to man pasisekė, nes tik jų dėka išmokau dirbti šį darbą be jokių specialiųjų mokslų, tik jų dėka supratau, kad mano pasirinktas kelias yra teisingas, kad būtent šį darbą ir noriu dirbti. Studento duonos neteko ragauti, nes tiek teisės bakalauro, tiek teisės magistro studijas baigiau neakivaizdiniu būdu, t.y. dirbdamas ir mokydamasis. Pernai įvykus reorganizacijai, palikau policiją ir pradėjau dirbti advokato padėjėju. Teisinės sistemos nepalikau, nors ir esu pensininkas, tiesiog šiek tiek pakeičiau darbo profilį“, – atvirai pasakojo S. Sinickis.

Profesinėje sąjungoje – 12 metų
S. Sinickis, net ir palikęs darbą policijoje, neapleido pareigūnų profesinės sąjungos, kurios nariu yra jau 12 metų. „Mūsų profesinė sąjunga policijos sistemai nuveikė tikrai nemažai. Pradžioje veiklos buvome verčiami dirbti naktimis ir po darbo nemokamai, aukodami sau ir savo šeimai skirtą laiką. Už savo pinigus pirkdavome absoliučiai visas kanceliarines priemones, kompiuterius tam, kad tinkamai atliktume savo pareigas. Pareigūnai tas pačias uniformas vilkėdami išdirbdavo eilę metų ir jų niekas nekeisdavo, o norėdami jas atsinaujinti tai darydavo iš savo lėšų. Tai tik smulkmenos to, ką pavyko išsikovoti per daug metų. Nekalbu apie protesto akcijas, mitingus, „itališkuosius“ streikus (normaliai streikuoti policijai – uždrausta), kurių buvo surengta labai daug. Kai kurios iš jų (pvz. „Basas pareigūnas“, „Vergų arija“) turėjo atgarsį net užsienyje. Stiprėjant ir bręstant profesinei sąjungai pradėjome rengti įstatymų projektus, kuriuos per politines partijas siūlome priimti Seime. Aš pats dalyvavau rengiant naujojo Vidaus tarnybos statuto projektą, kuris iki šiol guli giliai valdininkų stalčiuose. Labai didžiuojuosi visais savo policijos komisariato profesinės sąjungos nariais, nes buvo tokių momentų, kuomet jie galėjo atsukti man nugarą ir nueiti kartu su vadovais palikdami mane vieną mūšio lauke, tačiau buvo atvejų, kuomet visi susibūrę užtarė mane kaip lyderį. Ir šiuo metu profesinėje sąjungoje Kėdainių policijos komisariatas laikomas vienas stipriausių, vienas drąsiausių nuomonių išsakymo prasme, vienas vieningiausių visoje Lietuvoje ir pateikiamas pavyzdžiu“, – buvusius kolegas geru žodžiu mini kandidatas į rajono Tarybą.

Nepriklausomo kandidato S. Sinickio numeris – 14.

Užs. Nr. 30

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) politinės kampanijos sąskaitos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.