„Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta. Nesvarbu ar jam dvidešimt ar aštuoniasdešimt. Kiekvienas, kuris mokosi, išlieka jaunas“ – tai pramonininko, garsios automobilių gamyklos „Ford Motor Company“ įkūrėjo, verslo filosofo Henrio Fordo mintis.

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centre vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Aktyvių mokymo(si) metodų taikymas pedagogo veikloje“.

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centre vyko kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Aktyvių mokymo(si) metodų taikymas pedagogo veikloje“.

Verslo filosofo idėja pratęsta Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centre. Jame surengtas kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Aktyvių mokymo(si) metodų taikymas pedagogo veikloje“.
Aktyvaus mokymo(si) metodai – tai žmones burianti, bendrauti skatinanti veikla, modernizuojanti jų gebėjimų ugdymą.
Seminaro lektorės – anglų kalbos vyresnioji mokytoja Laura Paulauskienė ir socialinė pedagogė Vilma Pilkienė – senuosius ugdymo metodus skatino keisti naujais, labiau priimtinais šiuolaikiniam jaunimui.
Klausytojai buvo supažindinti su aktyvių mokymo(si) metodų nauda ir funkcijomis, įgijo naujų žinių, kurias galės pritaikyti savo darbe.
Parengta pagal Lauros Paulauskienės ir Vilmos Pilkienės laišką.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.