Naujasis Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, lydimas laikinai administracijos direktoriaus pareigas einančio Algimanto Žviko ir kelių atsakingų specialistų, apžiūrėjo mieste renovuojamas šildymo trasas.

Rajono meras Saulius Grinkevičius apžiūrėjęs renovuojamas trasas pastebėjo, jog darbai turi būti vykdomi taip, kad nesukeltų kėdainiečiams nepatogumų.

Rajono meras Saulius Grinkevičius apžiūrėjęs renovuojamas trasas pastebėjo, jog darbai turi būti vykdomi taip, kad nesukeltų kėdainiečiams nepatogumų.

Šiuo metu nemaža dalis Josvainių, Smilgos ir Žemaitės gatvių primena apkasus – čia išimami seni, maždaug keturiasdešimt metų tarnavę šildymo trasų vamzdynai ir keičiami naujais. Kėdainiečiai supranta, kad magistralinių trasų atnaujinimas yra būtinas, tačiau vykdomi darbai nemažai daliai apsunkino gyvenimą – ten, kur kasama, nepalikti praėjimai, ne visur likę įvažiavimai į kiemus.

„Puikiai suprantu, kad kažkur kažkuri grandis grandis nesudirba. Galbūt šilumos trasas keičiantys darbininkai nepadaro, kas numatyta, o gal seniūnija neišsireikalauja, kad renovacijos žmonėms neapsunkintų gyvenimo. Manau, kad turime viską daryti kaip civilizuotame krašte. Kiekviename darbe būtina darbo kultūra, nežiūrint, ar tai yra gatvių tvarkymas, ar paslaugų teikimas. Svarbiausia, kad gyventojams būtų patogu“, – sakė remontuojamas šilumos trasas apžiūrėjęs S. Grinkevičius. Jis pastebėjo, kad nepatogumų kėdainiečiai patiria eidami pėsčiųjų tiltu iš senamiesčio į Žemaitės gatvę. Mero teigimu, kol keičiamos trasos, buvo galima sumontuoti laikiną tiltelį, kuriuo žmonės tvarkingai galėtų vaikščioti. Pastabų sulaukta ir dėl darbų kultūros Smilgos gatvėje – ten užtvertas įvažiavimas į kiemą, nepalikta tvarkingo praėjimo pėstiesiems. Trasų keitimą užsakiusios AB „Panevėžio energija“ Kėdainių šilumos tinklų rajono viršininko Algimanto Mižutavičiaus teigimu, gaila, kad gyventojai nepasako projekto užsakovams savo pastabų: „Mes tikrai atsižvelgtume į visas pastabas, jei tik jas žinotume. Sutinku su mintimi, kad ir seniūnai turėtų aktyviau rūpintis gyventojų gerove.“

Per dvejus metus į Kėdainių šilumos trasų atnaujinimą bus investuota apie milijonas septyni šimtai tūkstančių eurų.

Per dvejus metus į Kėdainių šilumos trasų atnaujinimą bus investuota apie milijonas septyni šimtai tūkstančių eurų.

Šilumos tiekėjai šiuo metu Kėdainiuose vykdo dvimetį projektą, kurio metu bus pakeista apie trys kilometrai magistralinių šilumos trasų Josvainių, Smilgos ir Žemaitės gatvėse. Darbų, kuriuos atlieka akcinės bendrovės „Montuotojas“ ir UAB „Konstra“ specialistai vertė – per vieną milijoną septynis šimtus tūkstančių eurų. Maždaug pusė lėšų gauta iš Europos Sąjungos fondų. „Atnaujiname seniausias trasas ir tikimės sutaupyti šilumos. Darbus esame numatę baigti rugsėjo mėnesį. Tad kol kas prašome kėdainiečių supratimo ir pakantumo – juk vėliau turėsime tikrai kokybiškesnį šildymą“, – sakė A. Mižutavičius.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Na

    Tai,kad pareiškė:“Mes tikrai atsižvelgtume į visas pastabas…“Nejaugi tie užsakovai iš dangaus nukritę, kad patys nesupranta,jog gyventojams reikalingas ir įvažiavimas į savo kiemą, ir laikinas tiltelis virš trasos, jei laukia tik gyventojų pastabų?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.