Automobilių vairuotojai nevengia taip pastatyti automobilių, kad vėliau negali pravažiuoti skubantys GMP automobiliai.

Automobilių vairuotojai nevengia taip pastatyti automobilių, kad vėliau negali pravažiuoti skubantys GMP automobiliai.

Mieste eismo dalyviai ne visuomet geranoriškai duodą kelią greitosios pagalbos automobiliui, net jei jis važiuoja su įjungtu garsiniu signalu ar švyturėliais. Kiemuose, prie namų, ypač kaimo teritorijoje, laksto palaidi šunys, bet kada gali kilti grėsmė būti apkandžiotam pagalbos teikti atskubėjusiam medikui. Ne visuomet GMP skyriaus darbuotojai nuvykę į iškvietimą, jaučiasi saugūs – pasitaiko ir smurtaujančių ligonių, o aplinkoje, į kurią vykstama, būna agresyviai nusiteikusių. Tai tik keletas kliūčių, kurias kasdieniniame darbe tenka įveikti VšĮ Kėdainių PSPC Greitosios medicinos pagalbos skyriaus medikams, kurių pareiga – teikti pagalbą kitiems.

Bene didžiausia problema, kuri nuolat pasikartoja – atvežus pacientą, privažiuoti prie Kėdainių ligoninės Priėmimo skyriaus.

Atvykusieji į gydymo įstaigas, esančias Budrio g. 5 ir parkuodami automobilius automobilių stovėjimo aikštelėje, neretai užstato net pravažiavimą arba jį palieka labai siaurą, nepagalvodami ar galės pravažiuoti ,,greitoji“, kurios gabaritai akivaizdžiai didesni nei lengvojo automobilio. Juk bet kurią minutę gali būti atvežamas labai sunkus ligonis, kurį kuo skubiau teks pristatyti į gydymo įstaigą, o GMP automobilio kelias privažiuoti prie pat Priėmimo skyriaus durų – apsunkinamas, gaištamas brangus laikas, užtrunka pagalbos teikimas pacientui.

Ar nė karto nepagalvojote, kad ,,greitosios“ automobilyje galite būti jūs ar jūsų artimas?

Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Gedgaudas suteikė vilties, kad ši situacija netolimoje ateityje pasikeis į gera. Šiuo metu jau yra vykdomi automobilių aikštelės įrengimo prie Budrio gatvės techninio projekto paruošimo darbai.

Asta Raicevičienė,atstovė viešiesiems ryšiams

14680658_1805197316432966_8950120686539609977_n

vairuotojai, būkime atidūs prieš parkuodami automobilius gydymo įstaigos teritorijoje!

Vairuotojai, būkime atidūs prieš parkuodami automobilius gydymo įstaigos teritorijoje!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.