Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams per savaitę teks gerokai padirbėti gludinant žaidimą, jeigu jie nori ne tik laimėti atsakomąsias Baltijos krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes, bet ir iškovoti kelialapį į tolimesnį etapą.

Atsakomąsias rungtynes „Nevėžis“ su panevėžiečiais žais kovo 9 dieną „Lietkabelio“ aikštėje.

Po namuose patirto pralaimėjimo rezultatu 61:84 prieš Panevėžio „Lietkabelį“ kėdainiečiai turi nepavydėtiną deficitą.

Ketvirtajame kėlinyje tik keturis taškus į savo krepšį praleidęs „Lietkabelio“ klubas namo išvyko itin geros nuotaikos. „Sėkmė mūsų pusėje. Mes rungtynių metu darėme daug keitimų, tad susitikimo pabaigoje buvome šviežesni. Tai ir buvo pergalės raktas“, – pasibaigus rungtynėms sakė panevėžiečių komandos treneris Kazys Maksvytis.

Tuo tarpu šeimininkų ekipos strategas Ramūnas Cvirka neslėpė apmaudo: „Akivaizdu, kad pritrūkome jėgų. Žaidėme susilpnėjusiomis pajėgomis, nes Oleksandr Kolčenko patyrė traumą, Andrius Aleksandrovas pirma diena po ligos, Mindaugas Kupšas išsibaudavo. O dar pralošėme atkovotus kamuolius. Lieka tik tikėtis, kad varžovų aikštė mums bus sėkmingesnė.“

„Nevėžio“ krepšininkai laikėsi pustrečio kėlinio, kuomet dar 24-ąją minutę minimaliai pirmavo – 45:43. Tada panevėžiečiai atsakė spurtu 12:2 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 55:47.

Galutinai aikštės šeimininkai kapituliavo ketvirtajame ketvirtyje, kurio pradžioje ir pabaigoje taškus pelnė tik Ernestas Ežerskis. „Nevėžis“ šiame kėlinyje išmetė 15 metimų, iš kurių tikslą pasiekė tik du.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Vaidotas Volkus ir Ernestas Ežerskis, pelnę po 12 taškų. „Lietkabelį“ į pergalę su 23 taškais vedė Mile Iličius.

Prieš atsakomąjį mačą, kuris kitą trečiadienį bus žaidžiamas Panevėžyje, „Lietkabelis“ įgijo 23 taškų pranašumą. Tolyn žengs komanda, laimėjusi pagal abejų rungtynių rezultatą.