Nuo birželio 1 dienos viena didžiausių Lietuvoje žemės ūkio technika, įranga bei sėklomis prekiaujančių bendrovių „Dotnuvos projektai“ keičia pavadinimą į „Dotnuva Baltic“.

Bendrovė „Dotnuvos projektai“ pakeitė pavadinimą į „Dotnuva Baltic“.

Bendrovė „Dotnuvos projektai“ pakeitė pavadinimą į „Dotnuva Baltic“.

Įmonė taip vadinsis ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.
Pokyčius paskatino įmonės ilgalaikė strategija ir tarptautinė plėtra Baltijos šalyse. Pavadinimas nėra vienintelis pasikeitimas – netrukus rinkai bus pristatytas ir naujasis „Dotnuva Baltic“ prekės ženklas. Plačiau apie įmonės naujienas bus pranešta birželio 15 d.
Bendrovės atstovai pabrėžia, kad įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas, adresas ir atsiskaitomosios sąskaitos numeris išlieka tie patys. Sutartys su UAB „Dotnuvos projektai“ lieka galioti, jų keisti ir perrašyti nereikia.
Viena sparčiausiai Baltijos šalyse augančių žemės ūkio aptarnavimo įmonių prekiauja žemės ūkio technika, importuojama iš garsiausių Vakarų Europos gamintojų – „Case IH“, „Kverneland Group“, „Schaffer“ „Einböck“, „Quicke”, „Agrifac“ ir kt. Bendrovė užsiima atsarginių dalių prekyba, teikia žemės ūkio technikos serviso paslaugas.
Kita svarbi įmonės veikla yra sėklų dauginimas, ruošimas ir pardavimas. Rinkai įmonė siūlo Lietuvos Agrarinių ir miškų mokslų centro ir užsienio kompanijų javų, rapsų, cukrinių bei pašarinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, ankštinių augalų ir kitas sėklas. Sėklos platinamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.
Bendrovė taip pat stato „Cimbria“, „Symaga“, BIN, „Morillon“, „JKF Industri“ ir „Andritz Feed and Biofuel“ grūdų elevatorius, montuoja sandėliavimo įrangą.
Nauja vystoma bendrovės veiklos sritis – fermų įrangos pardavimai, fermų technologijos parinkimas, projektavimas, statyba, įrangos montavimas ir aptarnavimas. „Dotnuva Baltic“ atstovauja bei tiekia kompanijų „BouMatic Robotics“, „Strangko”, „Pellon“, „RO-KA Industri“, „Wasserbauer“ ir kt. įrangą.
Bendrovėje „Dotnuva Baltic“ dirba per 200 darbuotojų, jos apyvarta 2014–2015 finansiniais metais siekė 54,4 mln. eurų. Vidutiniškai įmonė per metus parduoda apie 15 tūkst. tonų sėklų, 1000 žemės ūkio padargų, pastato ar rekonstruoja 26–28 įvairaus dydžio grūdų saugyklų.
„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.