Jau Velykoms Babėnų kvartalo gyventojai gaus puikią dovaną – sulauks atnaujintos parduotuvės „Pušelė“ įkurtuvių. 

Šiuo metu atnaujinama parduotuvė „Pušelė“ vėl dirbti turėtų pradėti kovo pabaigoje.

Šiuo metu atnaujinama parduotuvė „Pušelė“ vėl dirbti turėtų pradėti kovo pabaigoje.

Pasak šią parduotuvę valdančio Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo direktoriaus Rimvydo Rasčiausko, Babėnuose esanti parduotuvė buvo tvarkyta maždaug prieš dešimtmetį. „Gyvenimas nestovi vietoje. Kėdainiai nuolat tvarkomi ir gražėja, tad savo indėlį į krašto puoselėjimą norime įnešti ir mes. Norime „Pušelę“ atnaujinti taip, kad ji taptų erdvesnė, gražesnė, jaukesnė ir patogesnė ne tik į ją ateinantiems pirkėjams, bet ir ten dirbantiems darbuotojams. Parengėme projektą, kuriuo numatyta pertvarkyti parduotuvės vidų – bus padidintos prekybinės salės. Taip pat bus šiuolaikiškai atnaujinta pastato išorė. Kai pastarąjį kartą remontavome „Pušelę“ viską darėme pagal anuomet vyravusias statybines madas. Dabar laikai pasikeitė, atsirado daug naujienų, modernesnių, saugesnių bei kitokių galimybių, sprendimų ir medžiagų. Bandysime viską išnaudoti ir netrukus pasidžiaugti atnaujinta parduotuve“, – sakė R. Rasčiauskas.

Anot R. Rasčiausko, atnaujinta parduotuvė „Pušelė“ bus ir erdvesnė, ir jaukesnė, ir patogesnė.

Anot R. Rasčiausko, atnaujinta parduotuvė „Pušelė“ bus ir erdvesnė, ir jaukesnė, ir patogesnė.

Parduotuvė „Pušelė“ tvarkoma rajono vartotojų kooperatyvo lėšomis. Remonto darbų pabaiga numatyta kovo pabaigoje. „Kadangi veiksmas šioje parduotuvėje suintensyvėja pavasariop, kai kėdainiečiai pradeda aktyviai važinėti į sodus, tai labai norime sodininkų darbymetį pasitikti pabaigę remonto darbus. Tikimės, kad Babėnų gyventojai bus kantrūs ir atleis mums laikinus nepatogumus. Labai norime, kad statybininkai būtų supratingi ir laiku atliktų visus įsipareigojimus“, – viltingai kalbėjo R. Rasčiauskas.
Praėjusiais metais rajono vartotojų kooperatyvas atnaujino dvi parduotuves – mieste esantį „Papartį“ ir Aristavos kaime valdomą parduotuvę.
Prieš septyniolika metų kooperatyvas įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“. Šiuo metu Kėdainių rajono vartotojų kooperatyve dirba 120 darbuotojų. Kooperatyvui priklauso 21 parduotuvė (mieste – 3), viena maitinimo įmonė ir dvi prekyvietės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.