piesLietuviškoje versijoje, priešingai nei įprasta, žiūrovų laukia ne vien tik briliantų medžioklė, kuri filmo herojus klaidins po visą Lietuvą nuo Vilniaus iki Nidos, bet ir meilė.

Nuotykiai prasidės, kai buvusio stribo Kysos uošvienė išsiduos apie turtą, paslėptą vienoje iš dvylikos senų kėdžių. Aplinkybių prispaustas Kysa apie tai prasitars ir veikliajam Benderiui.

Vienintelė problema – visos dvylika kėdžių išmėtytos po Lietuvą, todėl du labai skirtingi žmonės suvienys savo jėgas ir leisis į nesusipratimų ir pavojų kupiną briliantų paiešką. Jų medžioklėje Benderiui ir Kysai atsipalaiduoti neleis ir trečiasis veikėjas – kunigas Fiodoras. Godus ir pagiežingas Bažnyčios tarnas darys viską, kad turtai atsidurtų jo rankose.

Absurdiški, juokingi peronažai ir kvapą gniaužiančios lenktynės prasideda! Ar Benderis žūsta istorijos pabaigoje, kaip esame įpratę? Ar jis laimi? Mes dar pažiūrėsim! KEDAINIAI

Komedijoje „12 Kėdžių“ vaidina būrys ryškiausių Lietuvos aktorių ir televizijos žvaigždžių. Pagrindinis – Benderio — vaidmuo filme patikėtas charizmatiškajam Mantui Stonkui, o jo žiopliu porininku Kysa tapo Julius Žalakevičius.

Komedijoje žiūrovai taip pat išvys Dalių Skamaraką, Inetą Stasiulytę, Mantą Vaitiekūną, Nataliją Janičkiną, rašytoją Andrių Užkalnį, TV laidų vedėją Indrę Stonkuvienę, komikus Mantą Katlerį, Vaidotą Grincevičių, manekenę Solveigą Mykolaitytę, „Facebook“ žvaigždę Moniką Šalčiūtę, Rimą Šapauską, filmo režisierių Algį Ramanauską ir dar daugiau visiems žinomų veidų.

Kino filmą žiūrėkite Kėdainių kultūros centre sausio 18 dieną, 17.30 val. Bilieto kaina – 4 eurai.

Filmo treileris:

About The Author

Related Posts

2 Responses

 1. Ziurovas

  Ne tik originalią mintį rusų komedijos sudirbo, bet ir be Stonkaus, nieko įdomaus žiūrėt nėra į ką.
  Gaila, kad ir vėl lietuviams nepasisekė sukurti padoraus filmo. Turbūt paskutinis lietuvių filmas, į kurį ėjau. Kiek einu, tiek nusiviliu.

  Atsakyti
 2. keidanskas

  Naujieną pasakei ,žiūrove.Ir dar ,kai žinai,kad ten savo purvinas letenas bei liežuvius prikišę ,,klasikai“Užkalnis su blevyzga Ramanausku.Ne veltui sakoma,įleisk paršus bažnyčion…Ir,griūk negyvas,išgirdęs paties ,,kūrėjo“ nepraustaburnio greituolio komentarą,kad,atseit žiūrovai anksčiau neturėjo iš ko rinktis,eidami į ,,12-os kėdžių“rusiškąjį variantą.Jei jau Lietuva palaiko ir supranta tokį,, kino meną“,tai labai nenustebsiu,kad galimai išgirsime ir apie šio ,,šedevro“dalyvavimą kokiame nors filmų pristatymo festivalyje.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.