Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos senjorų atviras teniso turnyras „Kėdainiai 2014“. šiose varžybose tenisininkai kovėsi ne tik dėl kėdainiečių kolegų įsteigtų prizų, bet ir rinko taškus reitingų lentelėms.

Tarp kėdainiečių šiame turnyre geriausiai sekėsi Antanui Geniui, kuris grupėje 50+ užėmė pirmąją vietą.

Tarp kėdainiečių šiame turnyre geriausiai sekėsi Antanui Geniui, kuris grupėje 50+ užėmė pirmąją vietą.

Turnyrą organizavusio klubo „Harmonija“ prezidento Sauliaus Grinkevičiaus teigimu, smagu, kad kolegos jau aštuonioliktą kartą suvažiavo į Lietuvos vidurį pakovoti dėl pajėgiausiųjų žaidėjų vardo.
„Kaskart susirenka aktyviausi senjorai, kuriems tenisas tapo geru laisvalaikio palydovu. Šįkart susirinko apie 70 žaidėjų. Atvykusiųjų geografija labai plati – Vilnius, Kaunas, Utena, Druskininkai ir kiti miestai. Turime keletą reitinginių turnyrų per metus, tad visuose juose surinkti taškai svarbūs. Smagu, jog savo kortuose nepatingėjo jėgas išbandyti ir šeimininkai. Tačiau jie didelių ambicijų nekelia – nori būti džentelmeniški, leidžia pergalėmis pasidžiaugti svečiams“, – sakė S. Grinkevičius.
Iš Kauno atvykęs Juozas Jonaitis gyrė kėdainiečius už svetingą priėmimą:
„Kėdainiečiai tikrai moka organizuoti varžybas. Malonu atvažiuoti, kai žinai, jog viskas bus puikiai sustyguota. Džiugu, jog mūsų, teniso mylėtojų, gretos plečiasi. Aš pats tenisą žaidžiu keturiolika metų ir gailiuosi, kad su juo nesusidraugavau anksčiau. “

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.