plakatasKėdainių daugiakultūriame centre sausio 6 d. 17 val. – Sigutės Ach miniatiūrų parodos „Pilnaties upių keliai“ atidarymas. Parodos metu bus galima įsigyti leidinių ir aksesuarų, puoštų Sigutės Ach piešiniais. Paroda veiks iki vasario 3 d.

Sausio 7 d. 10 val. – Kūrybinės dirbtuvėlės su Sigute Ach. Bilieto kaina – 8 Eur

Kviečiame dalyvauti!

Sigutė Ach – dailininkė ir pasakų vaikams rašytoja, juokais vadinama pačia nerimčiausia Lietuvos kūrėja, mat paklausta, ką veikia, šypsodamasi atsako: „Nieko rimto“.

Už tokią iš pirmo žvilgsnio nerimtą, tarsi juokais, netyčia atsiradusią žaismingą kūrybą ši dailininkė Lietuvoje mylima jau daugiau kaip dešimtmetį. Piešti miniatiūras, atvirukus, iliustracijas vaikų knygoms ir rašyti tekstus Sigutė Ach pradėjo 1995 metais.

Sigutė Ach.

Sigutė Ach.

Vėliau su savo draugu A. Vereckiu įkūrė leidyklą „Nieko rimto“ ir į pasaulį išleido daugybę savo pieštų paveikslų reprodukcijų bei įvairių autorių pasakų knygelių, džiuginančių ir vaikų, ir suaugusiųjų širdis. Jos paveikslėlių ir  iliustracijų veikėjai – linksmi, sparnuoti, gėlėti gyvuliukai, žvėreliai, augalai, besišypsantys angelėliai…

Dabar Sigutės Ach kūryba atpažįstama ir mylima ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.