Kėdainių daugiakultūriame centre vyko dar vienas visuomeninio projekto ,,Kėdainiams reikia vargonų!“ renginys – „Vakaras su Edita Mildažyte“. Vakaras buvo neeilinis – su muzikiniais intarpais, kuriuos dovanojo vargonų projekto siela Robertas Lamsodis su draugais: Simona Liamo (vokalas) ir Ugniumi Dičiūnu (obojus). Vakarą pradėjo Kėdainių muzikos mokyklos jaunieji muzikantai, vakarą vedė  – Dalia Kasteckaitė.

Kaip sakė projekto idėjos autorius R. Lamsodis, po vasaros vėl stengiamės tęsti tradiciją, projektui skirtus renginius rengti kiekvieno mėnesio trečiąjį trečiadienį.

,,Kol kas vyksta viskas taip, kaip ir planuota. Į šį projektą žiūriu optimistiškai, nepaliauju svajojęs apie vargonus, gal vis tik išeitų juos naujus įsigyti. Iš koncertų, kuriuose aukojo žiūrovai bei rėmėjų, kurie pažadėtio pervesti į sąskaitą, šiai dienai jau sukaupta 30 tūkstančių eurų. Numatyta, jog vargonams reikėtų apie 100 tūkstančių eurų. Tačiau iki sezono pabaigos, birželio mėnesio dar yra laiko, ir aš tikiuosi, kad ši sąskaita tik didės. Po vasaros toliau tęsime koncertų bei renginių ciklą. Į kiekvieną koncertą stengiamės pakviesti su Kėdainiais susijusį atlikėją, muzikantą ar šiaip žymų žmogų. Šiuo atveju atradome Editą Mildažytę, kurios vyro gimtinė yra Kėdainiai ir kuri ne kartą yra sakiusi, jog yra Kėdainių marti“, – prieš koncertą pasakojo specialiai iš Norvegijos atvykęs Robertas Lamsodis.

Žurnalistė, laidų vedėja bei publicistė E. Mildažytė prisipažino net nedvejojusi dėl dalyvavimo šiame renginyje, kai jai iš Norvegijos paskambino ir pakvietė į Kėdainius pats Robertas.

,,Tikslo turėjimas yra tai, kas verčia žmones apksritai gyventi.O tikslo siekimas yra tai, kas vienija žmones. Labai svarbu, kai yra žmonių, kurie veda, bet nemažiau svarbu, kai yra žmonių, kurie seka iš paskos“, – filosofiškai apie projekto idėją kalbėjo viešnia iš Vilniaus.

Vakaro metu E. Mildažytė pristatė velionio vyro, mūsų kraštiečio, architekto Gintauto Vyšniausko piešinių parodą ,,Dievo bitė“, kuriuose įamžintos kaimo bažnyčios.

Nors vakaras buvo nemokamas, bet tradiciškai žiūrovai buvo kviečiami prisidėti aukomis paramos projektui, perkant bilietus po 2, 5 ar 10 eurų. Šio vakaro metu žiūrovai paaukojo 471 eurą.

Previous Image
Next Image

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.