Jau kuris laikas Kėdainiuose netilo kalbos, kad iš prekybinio miesto žemėlapio traukiasi viena parduotuvė – J. Basanavičiaus gatvėje esanti „Iki Giraitė“. Pasirodo, spėlionės nebuvo be pagrindo – šią savaitę parduotuvė nutraukė veiklą.

Kas įsikurs ištuštėjusiame pastate vietoj „Iki“ parduotuvės, dar nežinia, tačiau ilgai be nuomininko jis nebus, žada statinio šeimininkai.

Kas įsikurs ištuštėjusiame pastate vietoj „Iki“ parduotuvės, dar nežinia, tačiau ilgai be nuomininko jis nebus, žada statinio šeimininkai.

Kodėl taip nutiko, paklausėme „Iki“ prekybos tinklą valdančios bendrovės „Palink“ viešųjų ryšių departamento vadovo Andriaus Petraičio ir sulaukėme jo atsakymo.
„Mūsų „Iki“ parduotuvę, esančią Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., uždarėme optimizuojant viso tinklo veiklą. Orientuojamės į efektyviau ir pelningiau dirbančias parduotuves. Taigi šios priežastys ir lėmė, jog priėmėme sprendimą parduotuvę uždaryti, tačiau tai tikrai nesusiję su konkurentų veiksmais.
2011 metais Kėdainiuose atidarėme naują „Iki Gegučių“ parduotuvę, o pernai renovavome dvi parduotuves: „Iki Tilto“ ir „Iki Ramunė“. Iš viso Kėdainiuose šiuo metu turime keturias mūsų tinklo parduotuves“, – sakė A. Petraitis.
Kas bus vietoj uždarytos parduotuvės, A. Petraitis teigė nežinąs. Pastato šeimininkai teigia dar galvoją, kam ir kokiais tikslais išnuomoti ištuštėjusį plotą: „Turime įvairių planų. Netrukus kėdainiečiai pamatys, kas ten įsikurs. Kol nepasirašėme sutarties, kortų atskleisti nenorime.“

About The Author

Related Posts

2 Responses

  1. Dainius

    Tegu sako jie, ką nori, bet visiems aišku, kad ši parduotuvė neatlaikė prie Autobusų stoties ėmusios veikti „Maximos XX“ ir rado gudrų sprendimą – persikėlė į tolėliau esančia „Iki Gegučių“.

    Atsakyti
  2. Dana

    Užtenka Kėdainiuose tų prekybos centrų. Kad tik pinigų būtų…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.