Kėdainiuose, pirmąją pavasario dieną įvyko pompastiškas Keistuolių teatro jubiliejinio turo po Lietuvą koncertas. Į jį sugužėję įvairaus amžiaus žiūrovai kartu ir šoko, ir dainavo bemaž dvi valandas trukusiame jubiliejiniame koncerte, kuris, pasak aktorių, buvo kurtas ir brandintas net 25 metus. Keistuoliai Kėdainiuose pradėjo, kaip patys sako, „brandžios paauglystės“ jubiliejaus šventimo maratoną Lietuvoje.

 Keistuoliai pristatė ištraukas iš daugybės kurtų savo spektaklių. Nuotraukoje – spektaklio fragmentas iš kultinio „Geltonų plytų kelio“.

Keistuoliai pristatė ištraukas iš daugybės kurtų savo spektaklių. Nuotraukoje – spektaklio fragmentas iš kultinio „Geltonų plytų kelio“.

1989 m. susikūręs pirmasis nepriklausomas teatras Lietuvoje iki šių dienų yra pastatęs daugiau nei 50 spektaklių, 5 filmus vaikams ir 3 – suaugusiems, įrašęs 10 muzikos albumų, užauginęs ne vieną žiūrovų kartą. Tai teatras, nuo pat pradžių užsibrėžęs tikslą įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose. Jis laužė standartus, ieškojo ir surado savitą bendravimo su žiūrovais formą, jį itin pamėgo vaikai. Daugelis iki šiol prisimena, o auganti mažųjų žiūrovų karta atranda Geltonų plytų kelią ar nepailstančią miegalę Varną Albertiną.

„Keistuoliai“ surado kelią ir į suaugusiųjų širdis – išradingumo, autoironijos, humoro ir muzikalumo nestokojantis teatras jau turi didelį ištikimų žiūrovų būrį. Aktorių perdainuotas „Vogtas dainas“ iki šiol traukia būriai gerbėjų, o „Paskutinius Brėmeno muzikantus“ matė bemaž visa tauta.

Jubiliejiniam Keistuolių teatro koncertui savo jėgas suvienijo visos teatro aktorių kartos.

Jubiliejiniam Keistuolių teatro koncertui savo jėgas suvienijo visos teatro aktorių kartos.

Padėka žiūrovams už meilę

Dviejų dalių teatralizuotiems Keistuolių teatro aukso fondo koncertams buvo sukurtos specialios scenos dekoracijos ir aktorių kostiumai. Dviejų dalių teatralizuotiems Keistuolių teatro aukso fondo koncertams pasiūta daugiau nei 200 naujų sceninių kostiumų ir paruoštos specialios vaizdo projekcijos. Šeštadienį kėdainiečiai pirmieji išvyko fragmentus iš spektaklių „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Aukštyn kojom“, „Kitą kartą“, „Laimingasis Hansas“, „Jonas Kareivis“, „Zuikio paveikslėliai“, „Dūkstantmečio kurmis“, „Nepaprasto orkestro koncertas“, „Grybų karas ir taika“, „Geltonų plytų kelias“ ir kitų. Gimtadienio šventėje dalyvavo aktoriai Aidas Giniotis, Ilona Balsytė, Darius Auželis, Andrius Kaniava, Dalius Skamarakas, Vaidotas Žitkus, Aurimas Meliešius, Vytautas Rašimas, Irmantas Bačelis, Aldona Vilutytė ir daugybė kitų. Jubiliejiniuose Keistuolių teatro koncertuose dalyvauja visos Keistuolių kartos.  Jubiliejiniai Keistuolių teatro koncertai – tai padėka žiūrovams už jų meilę ir ištikimybę.

Koks gimtadienis be torto?

Koks gimtadienis be torto?

Pasirodys didžiuosiuose miestuose

Kėdainiuose įvykęs pirmasis jubiliejinio turo koncertas pavyko puikiai. Šeštadienio vakarą Kėdainių arena buvo pilna žiūrovų. Antrojoje koncerto dalyje, aidint dainoms iš „Paskutinių Brėmeno muzikantų“ ūžė, lingavo ir kartu pritarė visa žiūrovų salė. Keistuolių teatro aktoriams susirinkusi Kėdainių miesto publika po finalinio pasirodymo garsiai plodami dėkojo atsistojusi.

Toliau keistuolių laukia pasirodymai didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.