Įmonių grupė „KG Group“ plečia greitai paruošiamų makaronų verslą. Kėdainių pakraštyje esančioje gamykloje jau eksploatuojama nauja gamybinė linija, į kurią investuota 5 mln. Lt. 

Kėdainiuose esančioje AB „Kauno grūdai“greitų makaronų paruošimo gamykloje per mėnesį pagaminama  3 mln. vienetų produktų briketuose ir puodeliuose.

Kėdainiuose esančioje AB „Kauno grūdai“greitų makaronų paruošimo gamykloje per mėnesį pagaminama 3 mln. vienetų produktų briketuose ir puodeliuose.

Linija leidžia greitai paruošiamus makaronus, košes bei dribsnius pakuoti į plastikinius puodelius. Naujieji produktai ne tik praplės asortimentą, bet ir yra kur kas patogesni skubančiam vartotojui.
Taikosi prie skubančių žmonių
2013 metais įmonių grupei „KG Group“ priklausančios AB „Kauno Grūdai“ investicijos buvo nukreiptos į iš grūdų pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą.
„Stebime rinkos tendencijas, naujausi rinkos tyrimai rodo, kad dėl spartėjančio gyvenimo tempo žmonės vis mažiau laiko nori praleisti gamindami maistą, todėl greitai paruošiamų maisto produktų kategorija artimiausiu metu turėtų būti sparčiausiai auganti lyginant su kitomis maisto produktų kategorijomis“, – sakė įmonių grupė „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys.
Išplėtė produktų krepšelį
Naujoji gamybinė linija leidžia greitai paruošiamus makaronus pakuoti į vienkartinius puodelius. Atsiradus tokiai galimybei jau praplėstas produktų krepšelis. Pradėta gaminti pirmoji Lietuvoje sukurta azijietiškų skonių greitai paruošiamų makaronų plastikiniuose puodeliuose linija „Sun Yan“. Šis produktas turi tiesioginę sąsają su azijietišku maistu ir kultūra. Taip pat sukurta pirmoji Lietuvoje įvairius pasaulio miestus atspindinčių skonių linija „City Taste“. Šios linijos produktai turi aiškią geografinę nuorodą, atspindi žymiausius pasaulio miestus, tradicinius tų miestų skonius. „Nuo balandžio mėnesio Lietuvos prekybos centrų lentynose pasirodys ir mūsų kompanijos gaminami greitai paruošiami makaronai „Noris“ puodeliuose, kuriuos šiuo metu galima įsigyti tik briketų pavidalu. Anksčiau įsigyta linija leisdavo pagaminti greitai paruošiamus makaronus ir juos supakuoti į polietilenines pakuotes, šiuo metu naujoji linija leidžia gaminti ne tik greitai paruošiamus makaronus, tačiau makaronų sriubą, įvairias košes, dribsnius“, – naujienomis džiaugėsi T. Barštys.

Nuo balandžio mėnesio Lietuvos prekybos centrų lentynose pasirodys ir Kėdainiuose gaminami greitai paruošiami makaronai „Noris“ puodeliuose.

Nuo balandžio mėnesio Lietuvos prekybos centrų lentynose pasirodys ir Kėdainiuose gaminami greitai paruošiami makaronai „Noris“ puodeliuose.

Eksportuojama 95 procentai produkcijos
Į greitai paruošiamų makaronų verslą šiuo metu „Kauno grūdai“ iš viso investavo 17 mln. Lt. Net 95 proc. produktų eksportuojami į Vakarų Europos ir Skandinavijos šalis. Pagrindiniai produktų pardavimai plėtojami Didžiosios Britanijos, Švedijos, Danijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Maltos, Vokietijos ir Baltijos šalių rinkose. Šių produktų eksportas per 2013 metus išaugo tris kartus, o apyvarta ūgtelėjo kiek daugiau nei dukart.
Greitai paruošiamus makaronus „Kauno grūdai“ pradėjo gaminti 2010 metais, Kėdainiuose gamyklą bendrovė atidarė prieš trejus metus. Ši gamykla yra vienintelė greitai paruošiamų makaronų gamintoja Baltijos šalių regione, joje per mėnesį pagaminama apie 3 mln. vienetų produktų briketuose ir puodeliuose, tačiau augant potencialui gamybinį našumą galima padidinti dvigubai.
„Mes esame logistiškai patogioje vietoje, naudojame aukščiausios kokybės lietuviškas žaliavas, turime BRC ir HALAL sertifikatus, įrodančius produktų kokybę, mūsų gamyba atitinka visus europietiškiems produktams keliamus reikalavimus, galime operatyviai prisitaikyti prie kliento poreikių – tai leidžia mums įgyti klientų pasitikėjimą ir būti patraukliam gamintojui“, – pranašumus vardijo įmonių grupės vadovas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.