Jau maždaug metai, kai Kėdainių rajone ir mieste keleivius vežiojanti UAB „Kėdbusas“ atsisakė kontrolierių, vykdančių keleivių kontrolę, paslaugų. Tad šiuo metu „zuikius“ gaudo privati saugos tarnyba UAB „Dorsimus“. Kaip sekasi privačiai bendrovei vykdyti savo darbus? Ar Kėdainiuose daug vadinamųjų „zuikių“?

Saugos tarnybos kontrolieriai kas mėnesį pagauna po 1 – 2 „zuikius“ kas mėnesį.

Saugos tarnybos kontrolieriai kas mėnesį pagauna po 1 – 2 „zuikius“ kas mėnesį.

UAB „Kėdbusas“ vadovas Paulius Kalina teigia, kad pastaruoju metu važiuojančių be bilietėlių yra labai mažai. „Saugos tarnybos darbuotojai pagavo tikrai neįspūdingą skaičių asmenų, kurie autobuse bilietėlio nenusipirko. Suskaičiuota, kad vidutiniškai per mėnesį pagaunami 1– 2 „zuikiai“, – sakė įmonės direktorius.
Pasak pašnekovo, saugos tarnybos darbuotojai autobusus per mėnesį patikrina maždaug 30 kartų. „Kiekvieną mėnesį yra derinamas tvarkaraštis, kur ir kada autobusai bus tikrinami. Pastaruoju metu kiek dažniau yra tikrinami ne miesto, bet po kaimiškąsias teritorijas važinėjantys maršrutiniai autobusai“, – sakė P. Kalina.
Akivaizdu, kad „zuikių“ pagaunama labai mažai, tad ir sumokamų baudų skaičius yra nedidelis. O gal tai reiškia, kad kėdainiečiai yra drausmingi keleiviai? Vis dėlto P. Kalina neatmetė galimybės pradėti tankinti keleivių patikrinimus. „Netolimoje ateityje galbūt keleiviai bus tikrinami dažniau“, – neatmetė tokios galimybės įmonės vadovas.
Šiuo metu vienkartinis bilietas „Kėdbuse“ kainuoja 1,70 Lt, su 80 proc. nuolaida – 0,34 Lt, su 50 proc. nuolaida – 0,85 Lt.

About The Author

Related Posts

3 Responses

  1. Albinas

    Bliamba, senokai važiavau maršrutiniu miesto autobusu, tačiau kai važiavau, tai už vienkartinį bilietą reikėjo mokėti ne 1,70 lito, o 2 litus. Negi atpigo? O gal čia kažkomia klaida?

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.