Šią savaitę Kėdainiuose Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO) bei PTO Temidės fondu, vykdė mokymus Lietuvos turizmo specialistams. Šiais metais mokymai buvo skirti naujausioms skaitmeninės turizmo rinkodaros tendencijoms pristatyti ir išmokti jas taikyti praktikoje.

„Modernios skaitmeninės technologijos sparčiai užkariauja turizmo rinką. Norėdami būti matomi pasaulio turizmo žemėlapyje, turime spėti ne tik susipažinti su naujovėmis, bet ir tinkamai jas naudoti. Plintanti virtualioji realybė, informacija skaitmeninėje erdvėje, socialiniuose tinkluose suteikia Lietuvai įvairių galimybių, kuriomis mokėdami naudotis galime kurti naujus turizmo produktus ir tapti konkurencingesni“, – sako Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas  Renaldas Čiužas.

Pasak PTO atstovo Europos regionui Peterio Janecho, šie mokymai – tai iššūkis turizmo specia­listams, kurie ne tik susipažino su skaitmeniniu turizmo pasauliu, bet ir mokėsi juo naudotis, kurti inovatyvius turizmo produktus.

Mokymus vedė pasaulinio lygio lektorius – strateginio valdymo ir rinkodaros specialistas profesorius Dimitrios Buhalis, kurio specializacija – moderniosios technologijos ir turizmas. Šiuo metu D. Buhalis vadovauja Bornmuto (Jungtinė Karalystė) universiteto E. turizmo katedrai, yra Tarptautinio turizmo ir svetingumo tyrimų centro direktorius.

Paklausta, kodėl šiems mokymams buvo pasirinkti būtent Kėdainiai, Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus specia­listė Lidija Bajorūnienė pabrėžė, kad mūsų kraštas patrauklus ne tik turistams, jį nori pažinti ir turizmo specialistai.

„Kėdainiai – neabejotinai augantis kraštas, traukiantis pažinti jo didžią istoriją, jos paminklus. Manau, kad Kėdainiai unikalūs tuo, kad čia turistai ne tik noriai atvyksta, bet dar ir dar kartą sugrįžta“, – pabrėžė I. Bajorūnienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.