Trisdešimtajame Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos ture svarbią pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių „Nevėžis“, kuris namuose 4:2 (3:0) įveikė Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę.

Pirmąjį šių komandų susitikimą Radviliškyje 6:1 taip pat buvo laimėję kėdainiečiai.

„Nevėžis“ į radviliškiečių vartus įmušė keturis įvarčius.

Jau 1-ąją rungtynių minutę įvarčiu pasižymėjo Nerijus Kestenis ir išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Kėlinio viduryje itin naudingai rungtyniavo Evaldas Kugys, kurio pastangos nenuėjo veltui. 33-ąją minutę po E. Kugio įvarčio Kėdainių ekipos pranašumas padvigubėjo – 2:0. Dubliu E. Kugys pasižymėjo 44-ąją minutę, kai dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir besibaigiant kėliniui padidino „Nevėžio“ persvarą – 3:0.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Radviliškio ekipa, o spurtą surengė Edgaras Stankevičius, kuris dubliu pasižymėjo 47 ir 48 minutėmis bei sušvelnino savo komandos atsilikimą – 2:3. Nors ilgą laiką komandos demonstravo apylygį žaidimą, o „Lokomotyvas“ 56-ąją minutę net galėjo išlyginti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko Nikolajui Misiukui. Savo persvarą 79-ąją minutę „Nevėžis“ įtvirtino Alisono Silvos įvarčiu, po kurio rezultatas jau nebepakito – 4:2.

Po dvikovos Kėdainių komandos treneris Saulius Vertelis sakė, kad atsipalaiduoti negalėjo iki pat finalinio teisėjų švilpuko: „Sužaidėme labai įtemptas ir nervingas  rungtynes. Jose daug laiko aikštelėje praleido jaunimas, kuriam dar trūksta rimtos žaidybinės patirties. Tačiau norime duoti jauniems futbolininkams tobulėti ir įgyti patirties. Juos paprasčiausiai grūdiname. Gerai, kad sėkmė nuo mūsų nenusisuko. Kaskart į aikštę einame laimėti. Liko nedaug rungtynių. Norime užimti kuo geresnes pozicijas.“

Po šios pergalės „Nevėžis“ užima septintąją turnyrinės lentelės vietą aštuoniolikos ekipų rikiuotėje.

Kitas rungtynes Kėdainių vienuolikė žais spalio 10 dieną išvykoje su Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda.