Tik už smulkius ūkinius miesto tvarkymo darbus atsakingam Kėdainių seniūnui Valentinui Tamuliui nuo šiol nereikės dalyvauti įprastuose, pirmadieniais rajono savivaldybėje vykstančiuose pasitarimuose. Siekiant, kad seniūnijos darbas vyktų sklandžiau, V. Tamuliui einamuosius darbus ir toliau teks derinti tik susitinkant  su savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu.

Iki šiol kiekvieną pirmadienį vykstančiuose pasitarimuose, kuriuose svarbiausius rajono klausimus analizuoja rajono vadovai, savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, nebelieka pareigos dalyvauti Kėdainių miesto seniūnui V. Tamuliui.

„Kadangi pats seniūnas yra ne kartą užsiminęs, kad dalyvavimas pasitarimuose, kuriuose sprendžiami visi rajono gyventojams aktualiausi klausimai, tik laiko gaišimas, dėl šios priežasties miesto seniūnui kiekvieną pirmadienį vyksiančiuose pasitarimuose dalyvauti nebereikės“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Pasak jo, žengus šį žingsnį, V. Tamulis turės daugiau laiko skirti miesto seniūnijos darbuotojų koordinavimui, kadangi seniūnijai privalomi atlikti darbai neretai stringa.

Kėdainių miesto seniūnijos veiklą akylai prižiūrintis rajono savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis yra ne kartą pabrėžęs, kad kuo greičiau būtina stiprinti seniūnijos darbo tempus, kadangi šiai pavedus net pačias paprasčiausias užduotis, jas tiesiog vėluojama atlikti.

„Dar balandžio mėnesį Kėdainiuose esančiame Atminties skvere miesto seniūnija turėjo pasodinti prie jau esančių sakurų dar keletą medelių, tačiau jos iki šiol dar nėra net nupirktos. Panašių problemų turime ir su mieste esančiais gėlynais, kuriuos vėluojama apželdinti. O tai tikrai nėra vienintelės problemos, jų yra gerokai daugiau“, – pabrėžė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.