Spalio 7 dieną į Lietuvos vidurį, Kėdainius, atvyks nuotaikingas rudens pasitikimas ir nuimto derliaus prekyba! Nuo 10 iki 16 val. Senosios Rinkos aikštė atgis ne pirmus metus organizuojamu ir visų laukiamu renginiu  ,,Kėdainių rudens gėrybių muge’’, kuriame rasite visko, kas padės pasiruošti šaltiesiems sezonams.

Miesto centre susirinkę prekybininkai iš įvairiausių Lietuvos kampelių Kėdainių miesto gyventojus ir svečius džiugins amatais, tautodaile, ūkio prekėmis, sodinukais, daigais ir nuotaikingomis pramogomis!

Nuo maisto iki buities
Rinkos aikštę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką sau rasti. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus – nuo buities iki ūkio reikmenų.

Rudens pasitikimas su nuotaika
„Kėdainių rudens gėrybių mugės“ tikslas paskatinti rudenį pasitikti linksmai iš draugiškai. Atmosferai skambesio suteiks renginyje skambanti muzika, mažųjų lauks linksmybės ir pramogos. Tad pasitikime šaltuosius sezonus su skambesiu ir puikia nuotaika jau spalio 7 dieną 10–16 Senosios Rinkos aikštėje, Kėdainiuose. Papildoma informacija: festivus.lt arba telefonu +370 670 42 441.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.