Šią savaitę, lapkričio 6-7 dienomis, Kauno kriminalistai sulaikė 5 vyrus, įtariamus Jonavos rajone iš dirbtuvių pavogus net tris traktorius. Artimiausiu metu bus kreipiamasi į Kauno apylinkės teismą dėl kardomųjų priemonių skyrimo penkiems įtariamiesiems. Tarp sulaikytųjų – keturi jauni Kėdainių rajono gyventojai ir vienas kaunietis.

„Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar šių metų birželio mėnesį, gavus pranešimą, kad Jonavos rajone,  Panoterių mstl., iš dirbtuvių, patekus per langą, iš vidaus pavogti traktoriai „John Deer 6430“  su purkštuvu, „New Holland T8050“  ir „John Deer R6150“. Padaryta žala siekė net 185 tūkstančius eurų“, – teigiama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato išplatintame pranešime.

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams pavyko nustatyti ne tik įtariamuosius, bet ir išsiaiškinti vietas Kauno ir Jonavos rajonuose, kur laikomi pavogti traktoriai.

Kratų metu rasti ne tik visi trys pavogti traktoriai, kurių vertė siekia 185 tūkst. eurų, bet ir nemažas kiekis grynųjų pinigų – net 15  tūkst. eurų. Manoma, kad šie pinigai buvo gauti pardavus vogtą įrangą.

Policijos operacijos metu buvo sulaikyti penki vyrai: Kauno rajono gyventojas, gimęs 1977 m., ir Kėdainių rajono gyventojai, gimę 1991 m., 1997 m. ir du gimę 1992 metais. Jiems pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Už didelės vertės svetimo turto pagrobimą gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.