Kėdainių jaunieji plaukikai nepaliauja džiuginti puikiais pasirodymais įvairiose varžybose. Sėkmė kėdainiečius lydi ne tik savame baseine, bet ir svečiuose.

Gabijai Pyragiūtei (pirmas takelis) namuose pavyko iškovoti sidabro medalį.

Kaune vykusiose tarptautinėse plaukimo varžybose „Jūrų arkliukas 2014“, kuriose jėgas bandė apie 340 dalyvių, kėdainiečiai neliko nepastebėti.
Simas Jurevičius kompleksiniu plaukimu 200 metrų distancijoje iškovojo antrąją vietą, o 100 metrų plaukdamas krūtine Simas buvo stipriausias ir tapo nugalėtoju.
Benas Aušvicas 50 metrų distanciją laisvu stiliumi įveikė rezultatu, kuris garantavo trečiąją vietą.
Justinai Kuprijanovaitei 50 metrų atstumą įveikiant laisvu stiliumi iki medalio trūko labai nedaug, ji liko ketvirta.
Mažai iki medalio trūko ir Gvidui Sutkui, kuris laisvu stiliumi plaukdamas 100 metrų užėmė šeštąją vietą.
Kiek anksčiau „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinėje mokykloje vykusiose varžybose „Kėdainių taurė 2014“ dėl medalių kovojo 70 plaukikų iš Kėdainių, Kauno, Panevėžio ir Šiaulių.
Savame baseine puikiai pasirodė varžybų šeimininkai aušriečiai, kurie laimėjo estafetės rungtį ir pasipuošė daugybe medalių.
Pirmąsias vietas užėmė Tomo Pakščio auklėtiniai Simas Jurevičius (50 m krūtine ir peteliške), Darijus Astrauskas (50 m peteliške ir laisvu stiliumi), Gvidas Sutkus. Sidabro medaliai atiteko Taisai Bielskytei (trenerė Daiva Bujanauskaitė), Martai Gadišauskaitei, Justei Kuprijanovaitei, Gabijai Pyragiūtei, Vytautei Makutytei. Ant trečiojo garbės pakylos laiptelio stojo Gabija Pyragiūtė, Ieva Rimkevičiūtė, Barbora Mižutavičiūtė, Gvidas Sutkus, Justina Kuprijanovaitė, Kamilė Sudžiūtė, Lukas Kairys.
Varžybų vyriausiasis teisėjas ir plaukimo treneris Tomas Pakštys džiaugiasi, kad plaukimas Kėdainiuose – mėgiamas. „Vaikai noriai lanko treniruotes. Vieni iš jų siekia aukštų sportinių rezultatų, kitiems pakanka išmokti plaukti ir mėgautis vandens teikiamais malonumais“, – sakė T. Pakštys.
„Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinės mokyklos baseinas tuščias beveik nebūna: rytais jame plaukioja moksleiviai, popiet ateina suaugusieji bei aukštesnių rezultatų siekiantys jaunieji sportininkai.