Praėjusį savaitgalį baigėsi 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybės. Kėdainiečiai paskutinėse rungtynėse užtikrintai namie 4:0 (2:0) įveikė Kauno „Spyrį“ ir trečius metus iš eilės pasipuoš sidabro medaliais!

Paskutinėse sezono rungtynėse „Nevėžis“ užtikrintai – rezultatu 4:0 – įveikė Kauno „Spyrį“.

O kėdainietis Aivaras Lyberis trečius metus iš eilės įsitvirtino Pirmos lygos rezultatyviausių žaidėjų viršuje! Šiemet jis kartu su klaipėdiečiu E. Mastianica pelnė po 18 įvarčių.
Rungtynėse su Kauno „Spyriu“ kėdainiečiai nuo pat susitikimo pradžios užgulė svečių vartus ir jau 5 minutę Aivaras Lyberis pelnė pirmąjį įvartį. 9 minutę po pakelto kampinio Mindaugas Daunoravičius galva rezultatą padvigubino ir padarė saugų 2:0 „Nevėžio“ naudai. Po šio įvarčio kėdainiečiai kiek aprimo ir jau svečiai turėjo keletą momentų, kurie liko neišnaudoti.
Antrajame kėlinyje viskas tapo aišku po 63 minutę pelnyto įvarčio-gražuolio, kurio autorius komandos kapitonas Nerijus Kestenis. Kėdainiečių įtampa atslūgo ir aikštės šeimininkai ramiai užbaigė likusią susitikimo dalį, 75 minutę pelnydami paskutinį sezono įvartį, kurio autorius Aretas Gėgžna.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Saulius Vertelis sakė, kad sezonas komandai nebuvo lengvas: „Gana sunkiai įsivažiavome. Tik rudeniop geriau susižaidėme ir pradėjome džiaugtis užtikrintomis pergalėmis. Kodėl vėl likome antri? Ogi dėl paprastos priežasties – norint tapti čempionais, negalima pralošti namų rungtynių, o mums to padaryti nepavyko. Manau, nors ir nepavyko trečiu bandymu pasipuošti čempionų medaliais, rankų nenuleisime ir kitąmet dėl jų atkakliau pakovosime.“