Savaitgalį Kėdainių arenoje vykusiame (BBL) „Vikondos“ krepšinio taurės turnyre triumfavo šeimininkai – „Nevėžio“ krepšininkai. Finale jie savo sirgalių nenuvylė ir įtikinamu rezultatu 82:64 nugalėjo Tartu „Rock“ ekipą. „Gera pradžia – pusė darbo“, – po rungtynių kalbėjo Karolis Kalvaitis, Kėdainių „Nevėžio“ komandos direktorius. 

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, žaidę Kėdainių arenoje, tapo BBL „Vikondos“ taurės turnyro nugalėtojais.

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, žaidę Kėdainių arenoje, tapo BBL „Vikondos“ taurės turnyro nugalėtojais.

Šeštadienį bei sekmadienį vykusiame turnyre tarpusavyje savo jėgas išbandė geriausios ir pajėgiausios praėjusių metų Baltijos krepšinio lygos (BBL) komandos. Be Kėdainių „Nevėžio“ ir praėjusiame lygos sezone pajėgiausios Estijos komandos Tartu „Rock“, Kėdainių arenoje kovojo ir Prienų „TonyBet“ bei praėjusių metų BBL čempionas Latvijos „Ventspils“. Draugiškos komandų kovos tapo įžanga spalio 8-ąją dieną startuosiančioms 2013-2014 m. sezono BBL pirmenybėms.

Naudingiausias žaidėjas – Vilmantas Dilys
Kėdainiečiai turnyre sužaidė dvejas rungtynes – šeštadienį „Nevėžis“ susitiko su praėjusio sezono BBL vicečempionais Prienų „TonyBet“ krepšininkais. Pastarieji rezultatu 85:72 be ryškesnio pasipriešinimo nusileido kėdainiečiams. Mūsų gretose rezultatyviausi buvo Arvydas Šikšnius (17 taškų), Gintaras Leonavičius ir Vilmantas Dilys (po 14 taškų), Simas Buterlevičius (15 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai).
Sekmadienį vykusio finalinio susitikimo metu 18 taškų surinko ir 6 kamuolius atkovojo Vilmantas Dilys. Jis pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju. Rezultatyviai žaidė ir kiti komandos nariai: nugalėtojams legionierius Tyronas Brazeltonas pridėjo 15 taškų, 13 įmetė Valdas Dabkus, 11 Gintaras Leonavičius (9 atk. kam.).
Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Vikondos“ taurės bronzos medalių laimėtojais tapo „Ventspils“ krepšininkai. Mažojo finalo dvikovoje Kėdainių arenoje latviai 59:63 įveikė Prienų „TonyBet“ ekipą.

„Nevėžio“ strategas G. Leonavičius (kairėje) ir naudingiausias turnyro žaidėjas V. Dilys džiaugiasi puikiu komandos startu ir iškovotu pirmuoju sezono trofėjumi -  BBL „Vikondos“ krepšinio taure.

„Nevėžio“ strategas G. Leonavičius (kairėje) ir naudingiausias turnyro žaidėjas V. Dilys džiaugiasi puikiu komandos startu ir iškovotu pirmuoju sezono trofėjumi – BBL „Vikondos“ krepšinio taure.

Džiaugėsi auklėtinių rezultatu
Po rungtynių komandos treneris Gintaras Leonavičius sakėsi esąs patenkintas įtikinamomis auklėtinių pergalėmis.
„Mūsų komanda suburta iš gerų žaidėjų, tad smagu, kad pirmas blynas neprisvilo, o laimėjom abejas rungtynes prieš tikrai pajėgias komandas. Geriausios praeitų metų BBL latvių ir estų komandos visada buvo pajėgios, turėjo gerų žaidėjų, tad smagu, kad mes tapome nugalėtojais“, – džiaugėsi treneris. Kartu strategas visos komandos vardu padėkojo arenoje susirinkusiems sirgaliams už aktyvų komandos palaikymą bei sakė besitikintis jo ir netrukus reguliariajame sezone prasidėsiančiose kovose, kurios, vertinant žymiai sustiprėjusias priešininkų komandas, žada būti įnirtingos ir žadančios daug emocijų.

Nuotaikos – optimistinės
Komandos pergale džiaugėsi ir naudingiausias turnyro žaidėjas V. Dilys, tačiau akcentavo, kad komandai dar yra kur tobulėti.
„Mūsų komanda nauja, tad kol kas dar trūksta tarpusavio supratimo, reikia susitvarkyti mažus niuansus. Tačiau visi darbingi, visi draugiški, visi gerai sutaria, todėl viskas bus geriau ir geriau“, – optimistiškai nusiteikęs kalbėjo krepšininkas.
Kėdainių „Nevėžio“ laukia įtemptas rungtynių grafikas. Komanda dalyvaus ne tik Baltijos krepšinio lygos pirmenybėse, kuriose komandai B grupėje teks varžytis su „Lauvas“ (Latvija), lietuviškais klubais „Šiauliai“ ir „Lietkabelis“, „BC Parnu“ (Estija) bei „Barsy“ (Kazachstanas). Kėdainiečiai savo jėgas bandys ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Pirmosios rungtynės pastarojoje lygoje Kėdainių arenoje numatomos jau šį sekmadienį, spalio 6 dieną, su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.