Šiandien su skaitytojais dalijamės gera žinia – laikraštis „Kėdainių mugė“ švenčia 25-ąjį gimtadienį.

Gimtadienio proga laikraščio kolektyvui – nuoširdūs sveikinimai.

Gimtadienio proga laikraščio kolektyvui – nuoširdūs sveikinimai.

Visada į kokybę, o ne į kiekybę kreiptas dėmesys laikraščio leidėjams neleidžia užsisėdėti vietoje, bet veda nesibaigiančių ieškojimų keliu.
„Kėdainių mugė“ – nuo mažo reklaminio kartą per savaitę leisto laikraštuko iki solidaus dukart per savaitę skaitytojus pasiekiančio informatyvaus laikraščio išaugęs leidinys.
Laikraščio kolektyvas neslepia, jog gyvena pagal tvirtus principus – niekada nesivaikyti pigaus populiarumo ir visada atsakyti už parašytus žodžius.
Yra manančiųjų, kad laikraščio leidyba – paprastas ir gana lengvas užsiėmimas. Tenka paprieštarauti: tai – labai atsakingas ir sunkus darbas. Juk reikia operatyviai sureaguoti į įvykius, kad apie juos praneštum skaitytojui, reikia pagerbti labiausiai kraštui nusipelniusius šviesuolius, reikia įsigilinti į problemas patyrusių žmonių aktualijas, reikia pasidžiaugti jaunimu ir gyvenimo patirtį sukaupusiais senjorais. „Kėdainių mugės“ puslapiuose vietos pakanka visiems: ir Jos Ekscelencijai šalies Prezidentei, ir politikams, ir vietos valdžios atstovams, ir verslininkams, ir moksleiviams, ir kultūros darbuotojams, ir sporto bendruomenei, ir net sąvartyno gyventojams.

gimtadienis_7373„Kėdainių mugė“ vienodai dėmesio skiria visiems savo krašto žmonėms. Džiugiausia su skaitytojais dalytis geromis žiniomis, sunkiausia – pranešti apie nelaimes, netektis, kitų skausmą. Gera, kai pavyksta įtraukti skaitytojus į diskusijas ar savo nuomonių išsakymus.
Laikraščio leidėjai supranta, kad šiandienos gyvenimo tempas verčia į nusistovėjusią kasdienybę įnešti ir naujovių. Neatsitiktinai buvo sukurta interneto svetainė www.muge.eu, kurioje pateikiama „karščiausia“ informacija ir aktualijos.
„Dirbame savo krašto bendruomenei“ – tokiu šūkiu vadovaujasi nedidelis, tačiau darbštus, draugiškas ir atsakingas „Kėdainių mugės“ kolektyvas. Jame beveik nuo pat leidimo pradžios dirba skelbimų ir reklamų administratorė Jurgita Paškevičienė, daugiau kaip dešimtmetį laikraščiui atidavė korespondentė Vilija Mockuvienė, po trejus metus – maketuotojas Rolanas Valionis ir korespondentė Vaida Masilionytė, šių metų

Metams bėgant keitėsi ir laikraščio veidas, ir turinys.

Metams bėgant keitėsi ir laikraščio veidas, ir turinys.

išvakarėse į kolektyvą įsijungė vadybininkė Vita Krasauskienė. Daugelį metų finansinius reikalus tvarko patyrusi Irinos Žeminienės buhalterinių paslaugų įmonės darbuotoja Jovita Aksenavičienė. Darnus kaip suspaustas kumštis laikraščio kolektyvas nepasiduoda jokioms negandoms, išgyveno visus sunkumus ir yra pasiruošęs visiems iššūkiams.
Mes dirbame savo ištikimiausiems skaitytojams, kurių kasmet ne mažėja, bet daugėja. Esame dėkingi, kad jau ketvirtį amžiaus esate kartu su mumis. Sau norime palinkėti būti įdomiais, įvairiapusiais.
„Kėdainių mugė“ sėkmingai peržengė vaikystės, paauglystės slenksčius ir pasiekė solidžią jaunystę. Tikimės, kad po dešimtmečio kartu galėsime pasidžiaugti pačia leidinio branda, o kartu ir sėkmingais veiklos rezultatais.
Skaitykite „Kėdainių mugę“ ir niekada nenutolsite nuo krašto aktualijų. Mes dirbame Jums, brangūs skaitytojai!

laumakysNegalime nepasidalinti laikraščio bičiulio, neoficialaus krikštatėvio, Kėdainių krašto garbės piliečio Vitolio Laumakio mintimis apie „Kėdainių mugę“. 

„Kėdainių Mugės“ 25 mečiui
25 metai daug! Tiek neišgyveno mūsų taip vadinama tarpukario nepriklausomybės iliuzija (terminas sąmoningai menkina laikotarpį, kada Pirmojoje Lietuvos Respublikoje realiai įsitvirtino mūsų lietuviškos tapatybės branduolys). „Mugei“ pasisekė: išgyveno, džiaugėsi pasauliu, gerais žmonėmis, neišsidirbinėjo, žinomai melagingai neanonsavo.
Ir įkūrėjos, ir pasiveldėtojų likimai metų tėkmėje klostėsi įvairiai: džiaugsmas, rūpestis, skausmas, nusivylimai ir nuoskaudos, visai kaip tikrame gyvenime. Matyt, tam ir gyvename! Niekad nebūna taip, kad viskas kaip iš pypkės… O štai pagarba „Kėdainių mugės“ laisvam žurnalistiniam žodžiui išlieka.

ViLa

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. vida

    Nuoširdžiausi sveikinimai,jūsų laikraštukas rajone geriausias,sekmes☺

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.