Kėdainiuose vyko motokroso varžybos „Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ taurei laimėti“. Dalyvavo: 65, 85, 125, MX1, MX2, MX1 M, MX2 M, Veternai, Moterys, MX1 Pradedantieji, MX2 Pradedantieji, Quad, 750s/p klasių sportininkai.


Iš viso motokroso varžybose dalyvavo septyniolika komandų, kurios varžėsi 13-oje grupių. Šiose varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus dalyviai: nuo dvylikos iki keturiasdešimties metų. Po visą pusdienį trukusių važiavimų paaiškėjo, kad bendroje įskaitoje komanda „SEMA“ pasirodė geriausiai.

Komandos narys Ugnius Liulys buvo lyderis klasėje „85“, Izabelė Repeckaitė moterų kategorijoje, Tomas Baltušis ir Tadas Natka kategorijoje „750 S/P”, Ugnius Vyšniauskas kategorijoje „65“, Renaldas Pilinka „MX1“ kategorijoje užėmė prizines vietas. Galutiniame rezultate antrojoje pozicijoje liko komanda „SPHAGNUM“, o komanda „MSK – GULL MX“ vos 3 taškais atsiliko nuo antros vietos ir liko treti.


Pasak vieno iš organizatorių, Igno Nomeikos, organizuoti šias varžybas nebuvo paprasta, tačiau jam tai ne pirmas kartas. Vaikinas šiuo sportu užsiima 7-erius metus ir teigia, jog viską surengti pavyko sėkmingai.


„Viskas vyko pagal planą, trasa paruošta laiku, žiūrovai išvyko su ryškiomis emocijomis. Mane šis sportas traukė jau nuo pat mažumės, turbūt todėl, kad važiuodamas trasoje ir pakildamas aukštais šuoliais jaučiu adrenaliną bei azartą, o juolab, kad tai mano šeimai labai artimas sportas“, – varžybų metu pasakojo motociklininkas Ignas Nomeika.


Varžybose netrūko ir traumų, dvejiems iš susižalojusių prireikė stiprios medikų pagalbos. Nuo transporto priemonės nukritęs jaunas motociklininkas buvo įkeltas į neštuvus bei išvežtas kartu su medikais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.