Kai naujojo sezono išvakarėse buvo prabilta, kad „Nevėžis“ subūrė komandą, turinčią ambicijų rimtai kautis dėl trečiosios vietos, jos strategas Gintaras Leonavičius dar ir pajuokavo: „Kodėl tik dėl trečiosios? Gal pasvajokim ir apie pirmąją.“

Gintaras Leonavičius į Prienų komandos krepšį įmetė 19 taškų, kai kuriuos pelnė itin efektingai.

Panašu, kad trenerio žodžiai neliks tušti – bent trumpam Kėdainių krepšininkai pakilo į pirmąją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyrinės lentelės vietą. Tokią poziciją jiems garantavo namuose iškovota pergalė prieš Prienų ekipą.
Ketvirtąją pergalę LKL „Nevėžis“ iškovojo atkaklioje kovoje savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 78:72 (18:18, 23:25, 15:11, 22:18) įveikęs Prienų „TonyBet“ klubą.
Dviejų LKL lyderių mūšis prasidėjo taikliomis atakų serijomis. Sužaidus pusę kėlinio, po Arvydo Šikšniaus dvitaškio su pražanga „Nevėžis“ šovė į priekį – 12:7. Tačiau svečiai greitai išlygino rezultatą. Lygybė tarp ekipų išsilaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos – 18:18.
Antrąjį kėlinį prieniškiai pradėjo taiklių atakų serija – 18:24. „Nevėžio“ komanda stengėsi prisivyti varžovus, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai neleido perimti iniciatyvos. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje daugiausiai Rolando Jakšto pastangomis Kėdainių ekipa išlaikė varžovus per saugų atstumą, tačiau ilsėtis išėjo vis dar nepaviję varžovų – 41:43.
Trečiąjį kėlinį „Nevėžio“ komandą sėkmingai į priekį vedė Gintaras Leonavičius, po ilgos pertraukos sukrovęs „Nevėžiui“ trijų taškų persvarą – 46:43. Išsiveržęs į priekį, Kėdainių klubas neleido varžovams susigrąžinti iniciatyvos iki pat kėlinio pabaigos – 56:54.
Paskutinysis ketvirtis vėl priklausė šeimininkams. Simo Buterlevičiaus taikliais metimais į priekį vedama Kėdainių komanda susikrovė dviženklį pranašumą – 66:56. „TonyBet“ stengėsi išgelbėti rungtynes, tačiau to svečiams padaryti nepavyko.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Gintaras Leonavičius, surinkęs 19 taškų, 16 pridėjo Tyrone‘as Brazeltonas, 15 įmetė Arvydas Šikšnius, 13 – Simas Buterlevičius.
Prieniškių komandoje pasižymėjo Žygimantas Janavičius, pelnęs 18 taškų.
Po rungtynių „Nevėžio“ treneris Gintaras Leonavičius sakė, kad su prieniškių komanda visada žaidžiamos atkaklios rungtynės: „Prienai turi labai ambicingą komandą, tad su jais žaisti nėra lengva. Labai norėjom juos įveikti, tačiau tikslą pasiekti nebuvo lengva. Pradžioje kiek buksavom, kol įsibėgėjom, tačiau mums buvo svarbiausia uždengti du varžovų pagrindinius ginklus – Dainių Šalengą ir Gintarą Kadžiulį. Su šiuo uždaviniu susitvarkėme ir turime gražią pergalę.“
„Nevėžį“ į pergalę vedęs Gintaras Leonavičius jaunesnysis sakė, kad rezultatyviausiai sužaidė tik komandos draugų dėka: „Taip susiklostė žaidimas, kad man vis pavykdavo taikliai užbaigti atakas. Žaidėme prieš solidų varžovą, turėjome tikslą jį įveikti. Savų rekordų nė vienas nesivaikome, tiesiog žaidžiame dėl pergalių.“
Prienų ekipos strategasVirginijus Šeškus, šioje dvikovoje užsidirbęs techninę pražangą, sakė, kad sužaistos itin sunkios rungtynės: „Kėdainiečiai šįmet labai stiprūs. „Nevėžis“ turi labai galingą komandą, kuri žaidžia lengvą krepšinį. Mums pritrūko sėkmės, kad įveiktume kėdainiečius, bandysim atkeršyti Prienuose.“
Po šios pergalės „Nevėžio“ ekipa tapo LKL čempionato lydere. Prienų „TonyBet“ klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiųmečiame sezone.
Kitas rungtynes Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai namuose žais spalio 31-ąją dieną 18 valandą Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače su Liepojos ekipa.