Jau šį šeštadienį, Kėdainių arenoje vyks įspūdingas bei nemokamas šokių renginys, kurį organizuoja buvusi kraštietė, šokių mokytoja Agnė Petrulė. Į konkursą jau užsirašė net 2 tūkst, dalyvių, apie 120 šokio kolektyvų. Grandiozinį renginį organizuoja A. Petrulė bei kolegės Natalija Yakover, Ana Novickaja bei mūsų  asociacija  „ERDVĖ MENUI“.

„Kodėl Kėdainiai? Gyvendama ir vadovaudama šokiu studijai Vilniuje, dažnai pagalvodavau, kad ir į savo gimtąjį miestą Kėdainius būtų smagu atvažiuoti su šokiais. Todėl su kolegėmis pradėjusios kalbėti apie būsimą šokių konkursą, kitų variantų net nesvarstėme. Kėdainiai yra Lietuvos centras, o dabar miestas turi vieną naujausių ir moderniausių arenų Lietuvoje. Labai džiaugiamės, kad prie organizavimo prisidėjo ir Kėdainių rajono savivaldybe. Džiugu, kad šiame mieste vyks rimtas ir stiprus šokių konkursas. Patiems geriausiems šokių kolektyvams bus įteikta Kėdainių rajono mero taurė. Man atrodo, kad tokio šokių renginio Kėdainiuose dar nėra buvę“, – pasakojo renginio organizatorė A. Petrulė.

Konkurse varžysis įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas“ nuo 7 iki 25 metų amžiaus.

Dalyviai varžysis įvairių šokių stilių kategorijose: gatvės šokių iki contemporary (šiuolaikinių šokių). Vertinimo komisiją sudarys profesionalūs choreografai iš užsienio bei Lietuvos.

„Labai laukiame ir kviečiame kėdainiečius su šeimomis atvykti ir palaikyti šokėjus. Antrame aukšte bus laisvalaikio zona su DJ. Vaikai galės atsipūsti, o gal net ir surengti šokių dvikovas“, – būsimas pramogas pristatė A. Petrulė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.