Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje karaliavo sportiniai šokiai. Čia surengtos Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionato ir tarptautinės suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių varžybos „Kėdainių krašto taurei“ laimėti. 

Suaugusiųjų grupės čempionų titulus iš Kėdainių išsivežė vilniečiai Veronika Golodniova ir Vaidotas Lacitis.

Suaugusiųjų grupės čempionų titulus iš Kėdainių išsivežė vilniečiai Veronika Golodniova ir Vaidotas Lacitis.

Pasak Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidento Virginijaus Visocko, per dvi dienas Kėdainiuose jėgas išbandė apie 400 šokėjų porų.
Šokių fiestos Kėdainiuose organizatorių teigimu, pastaruoju metu Lietuvoje išaugusios labai pajėgios poros, dalyvaujančios Europos ir pasaulio čempionatų finaluose. Be pajėgiausių šokėjų, jėgas ant Kėdainių arenos parketo bandys ir jauniausieji šokėjai, pradedantys karjerą, ir savo malonumui šokantys senjorai.
„Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionatas yra svarbiausias federacijos metų įvykis, kuriame išaiškinamos geriausios poros, atstovausiančios Lietuvai Pasaulio ir Europos čempionatuose bei tarptautinėse varžybose. Tad Kėdainiuose žiūrovai galėjo pamatyti labai aukšto lygio porų pasirodymus“, – sakė V. Visockas.
Tarp pajėgiausių Lietuvos šokėjų porų sukosi ir Kėdainiuose išaugusios šokėjos Agnė Valiukevičiūtė bei Laura Talmantaitė, dabar šokančios su naujais partneriais, bei vis geresnių rezultatų įvairiose varžybose pasiekianti Evelinos Lekešiūtės ir Simono Adamkevičiaus pora.
„Savame mieste šokti daug sudėtingiau negu svetur. Slegia didelė atsakomybė ir noras kuo išraiškingiau pasirodyti. Šįkart mano pasirodymas nėra lengvas, nes tik kelios savaitės šoku su nauju partneriu. Manau, jog daug dirbdami ateityje pasieksime puikių rezultatų ir iškovosime ne vieną prizinę vietą. Šįsyk šokame dėl savęs ir dėl žiūrovų, o medalius paliekame ateičiai“, – optimistiškai kalbėjo L. Talmantaitė.
Agnė Valiukevičiūtė su partneriu Gabrieliumi Vaikasu čempionato suaugusiųjų grupėje pasirodė pirmą kartą, tai dėl nelaimėtų prizinių vietų taip pat nesielvartavo: „Labai myliu šokį, jam atiduodu didžiąją dalį gyvenimo. Kadangi Lietuvos šokėjai labai profesionalūs, tai šalies varžybose nėra lengva siekti aukštų rezultatų. Manau, jog mūsų pergalės ateityje.“
Suaugusiųjų grupėje šalies čempionais tapo vilniečiai Veronika Golodniova ir Vaidotas Lacitis, o Kėdainių krašto taurę išsivežė taip pat sostinės šokėjų pora Polina Mamykina bei Dmitrijus Buminas.
Šokėjams grojo pučiamųjų orkestras „Trimitas“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.