Grandiozinis KEISTUOLIŲ TEATRO jubiliejinis koncertinis turas prasideda Kėdainiuose.

keistuoliaiKEISTUOLIŲ TEATRAS švenčia savo solidžios paauglystės jubiliejų. Savo veiklos dvidešimtpenkmetį. Tai pirmasis teatras šalyje, užsiauginęs net tik kelias aktorių kartas, bet ir savo žiūrovą. Vadinasi, teatro istorija visus 25-erius metus buvo kuriama kartu ir prisiminti yra ką. Pasinerdami į jubiliejinę šventę, „Keistuoliai“ savo dovaną, unikalią koncertinę programą, pirmiausia skiria kėdainiečiams. Tai bus pirmasis grandiozinio turo per Lietuvą koncertas, vienintelis nepakartojamas pasirodymas Kėdainiuose ir pirmieji publikos vertinimai.

Taigi kovo 1-ąją į Kėdainius atkeliauja ne tik kalendorinis pavasaris, bet ir KEISTUOLIŲ TEATRO aukso fondo koncertas – padėka žiūrovams už meilę ir ištikimybę. O nemačiusiems „Keistuolių“ spektaklių ir koncertų bus ypatinga proga geriausius teatro 25 metų kūrybos fragmentus išvysti vienoje vietoje. Juk į Kėdainius atvykstantys aktoriai žada nepamirštamą jubiliejaus šventę, kurioje dalyvaus visos KEISTUOLIŲ TEATRO kartos ir kviestinės žvaigždės.

Specialiai turo per Lietuvą koncertams yra sukurta originali teatralizuota muzikinė programa, kurioje ne vien didžiausi hitai, geriausių spektaklių ištraukos, t. y. teatro aukso fondas, bet ir tik šiam jubiliejui sukurtos kompozicijos, niekur neregėti epizodai.

Dviejų dalių teatralizuotam jubiliejiniam koncertui Kėdainiuose ruošiamasi itin kruopščiai ir atsakingai. Daugiau nei 50 aktorių intensyviai repetuoja programą, jiems siuvama daugiau nei 200 naujų kostiumų, o scenos dekoracijoms statomas milžiniškas antikinio teatro panteonas iš įspūdingo dydžio kolonų. Jame kabosiančiame ekrane bus rodomos specialiai šiam koncertui kuriamos vaizdo projekcijos.

Netikėtai repeticijoje užkluptas režisierius Aidas Giniotis į klausimą, koks tai bus koncertas, atsakė: „Mes stengsimės, kad žiūrovams būtų linksma. Pirmoji dalis skirta dainoms, kurių smagu klausytis ir šių dienų vaikams, ir tiems, kurie su šiomis dainomis užaugo. Antroji dalis labiau orientuota į „paaugusius“ žmones, joje skambės dainos ir iš „Zenonų“ apdovanojimų, ir iš spektaklių „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ bei „Meilė ir mirtis Veronoje“. Bus visko.“

Be režisieriaus paminėtų, koncerte žiūrovai išvys fragmentus ir iš spektaklių „Karalius Elnias“, „Liūdnojo vaizdo riteris“, „Aukštyn kojom“, „Kitą kartą“, „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas“, „Laimingasis Hansas“, „Jonas Kareivis“, „Mykolas žvejas“, „Išdaigos Bašmukų gatvėje“, „Zuikio paveikslėliai“, „Dūkstantmečio kurmis“, „Nepaprasto orkestro koncertas“, „Grybų karas ir taika“, „Geltonų plytų kelias“. Jame dalyvaus žiūrovų itin mylimi aktoriai Aidas Giniotis, Ilona Balsytė, Darius Auželis, Andrius Kaniava, Dalius Skamarakas, Vaidotas Žitkus, Aurimas Meliešius, Vytautas Rašimas, Irmantas Bačelis, Aldona Vilutytė, Viola Klimčiauskaitė, Agnė Sunklodaitė, Inga Petrauskaitė, Joana Čižauskaitė, Ieva Stundžytė, Agnė Kaktaitė, Marija Korenkaitė, Judita Urnikytė, Benita Vasauskaitė, Vesta Šumilovaitė, Vytautas Leistrumas, Eimantas Bareikis, Jonas Šarkus, Justas Tertelis, Giedrius Kiela, Algirdas Urbonas.

raudonikisKovo 8 d. 18 val. Kėdainių arenoje Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į jubiliejinį kompozitoriaus A. Raudonikio muzikos vakarą.

Grojant neprilygstamam ir visada jaunatviškam „Trimitui“ (vyriausiasis dirigentas U. Vaiginis), koncerto programą atliks gražiausi Lietuvos balsai: Judita Leitaitė, Viktoras Malinauskas, Rasa Juzukonytė, Ieva Juozapaitytė, Romualda Suchocka, Rasa Juzukonytė, Tomas Pavilionis, Mečislovas Subelis. Skambės populiariausios kompozitoriaus A. Raudonikio dainos: „Tu man atleisk“, „Mano miestas“, „Lauksiu tavo laiškų“, „Argi mes kalti“, „Paskutinis tango“, „Svaja“, „Vilniaus andante“, „Krantų gėlė“ ir kt. Koncerto pabaigoje orkestras kartu su solistais atliks šlageriu tapusią „Skinsiu raudoną rožę“. Tiesa, Maestro A. Raudonikis yra minėjęs, kad šis pavadinimas anuomet buvo ignoruojamas, todėl jam teko pakeisti į „Lauksiu tavęs ateinant“. Jubiliejinius vakarus ves Sigita Stankevičiūtė, o kompozitorius dalinsis gražiais prisiminimais apie savo gyvenimą ir kūrybos įkvėpimo šaltinius, todėl visi senjorai, sulaukę 80 – ies ir daugiau metų kviečiami įspūdingame koncerte apsilankyti NEMOKAMAI!

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.