Dar visai neseniai Danius Armanavičius – DJ Daniukėlis žengė pirmuosius savo karjeros žingsnius viename iš Kėdainių klubų. Tuomet šio jaunuolio paklausyti susirinkdavo šimtai jaunų žmonių. Dabar šis 13 metų vaikinas savo kūriniais stebina ne tik visą Lietuvą, bet ir pasaulį. 

DJ Daniukėlis didžiuojasi, kad jau pažino daug garsių didžėjų, tarp kurių ir Justin Shake (Vasaros pasitikimo šventėje).

DJ Daniukėlis didžiuojasi, kad jau pažino daug garsių didžėjų, tarp kurių ir Justin Shake (Vasaros pasitikimo šventėje).

Sulaukė pasaulinės šlovės
Pasaulinė mikrofonų ir ausinių kompanija SENHEISER jau investavo į šį jauną talentą, kuris savo istorijoje įsirašęs daugiau nei 150 vakarėlių jaunimui visoje Lietuvoje, įvairius koncertus prekybos centruose, didžiausiose šalies arenose, pasirodymus vienoje scenoje su SEL ir daugybę kitų Lietuvos atlikėjų.
Vis dėlto birželio 1 dieną Kėdainiuose vykusioje Vasaros pasitikimo šventėje vaikinas įsitikino, kad groti mieliausia savame krašte, kur visi savi žmonės: „Nemoku apsakyti to jausmo, kuomet pagal tavo muzikos ritmus šoka įvairaus amžiaus žmonės, visų rankos aukštai ir atrodo visų širdys plaka viena melodija.“

Išgarsino „Lietuvos talentai“
Jaunuolis tapo dar labiau žinomas po televizijos šou „Lietuvos talentai“. Jam pritrūko vos keleto balsų, kad patektų į šou finalą, nors jis pats anksčiau minėjo, kad jo scena – tai ne „Lietuvos talentai“, o šokių aikštelės ir klubai. Danius šiame televizijos šou buvo prižadėjęs, kad pagal jo muzikos ritmus šoks net ir teisėjai – ir iš tikrųjų Rūta Ščiogolevaitė ir a.a. Vytautas Šapranauskas šoko ant stalo, o vėliau negailėjo gražių žodžių.

DJ Daniukėlio daina „I Hate Haters“ (aš nekenčiu žmonių, kurie nekenčia manęs) pasaulinės įrašų kompanijos „Spinnin Records“ sukurtame internetiniame puslapyje, kuriame ieškoma naujų talentų, buvo pakilusi iki 2 vietos.

DJ Daniukėlio daina „I Hate Haters“ (aš nekenčiu žmonių, kurie nekenčia manęs) pasaulinės įrašų kompanijos „Spinnin Records“ sukurtame internetiniame puslapyje, kuriame ieškoma naujų talentų, buvo pakilusi iki 2 vietos.

Pranoko paties lūkesčius
Prieš keletą savaičių 13-metis kėdainietis savo jėgas nusprendė išmėginti kur kas didesniame konkurse. Pasaulinė įrašų kompanija „Spinnin Records“ sukūrė internetinį puslapį, kuriame ieško naujų talentų. Jo prodiusuota daina „I Hate Haters“ (aš nekenčiu žmonių, kurie nekenčia manęs) buvo pakilusi iki 2 vietos, o šiuo metu ji puikuojasi tarp 10 geriausiųjų. Ši naujiena sukėlė visos Lietuvos žurnalistų susidomėjimą. „Tikrai nesitikėjau, kad kilsiu taip aukštai ir susilauksiu tokio susidomėjimo. Slapčia vyliausi papulti į geriausiųjų šimtuką, bet pozicija, kurioje esu dabar, pranoko visus lūkesčius. Ši įrašų kompanija vėliau išsirinks tris atlikėjus, su kuriais sudarys ilgalaikes sutartis. Ir tikrai norėčiau, kad vienas iš jų būčiau aš“, – sakė DJ Daniukėlis.

Laisvalaikį suryja muzika
Nuo pat mažų dienų prie DJ pulto siekęs stovėti Danius šiuo metu yra labai užsiėmęs: „Su savo prodiuseriu mes dar ruošiame keletą naujų kūrinių, taip pat vasarą padaugėja įvairių festivalių ir koncertų, todėl ne visada galiu skirti laiko net savo mėgstamiausiams užsiėmimams – filmams, žvejybai ir draugams.“
Socialiniuose tinkluose galima rasti įvairiausių nuomonių – vieni džiaugiasi ir linki sėkmės, o kiti – pašiepia. Pats Danius tikina, kad komentarų jau nebeskaito: „Komentarų kaip ir komentatorių yra įvairiausių, ir tikrai iš pradžių nebuvo lengva skaityti visus neigiamus pasisakymus, bet vėliau supratau, kad ar tai gera, ar bloga nuomonė, ji netiesiogiai tave reklamuoja.“
Entuziazmu ir gera nuotaika pasižymintis paauglys turi begalę svajonių – viena iš jų kada nors sugroti pasaulinio lygio festivalyje: „Savo dėkle turiu daugiau nei 500 kompaktinių diskų, tad publiką galiu palepinti įvairiausia muzika.“

Tėtis didžiuojasi sūnumi
Jaunuolio tėtis, geras draugas ir prodiuseris Tauras Armanavičius neslepia, kad labai džiaugiasi sūnaus pasiekimais: „Nuo pat mažų dienų Danius nesiskirdavo su muzika ir jau tada supratau, kad paaugęs jis nebus dailininkas. Taip ir atsitiko. Vėliau jis po pamokų atlėkdavo pas mane į klubą ir valandų valandas praleisdavo prie pulto. Žinoma, buvo visko – ir apsipykdavom, ir susitaikydavom. Buvo pasitaikę, kad ir išlėkdavo tikindamas, kad nebenori groti… Bet turbūt muzika yra per giliai įaugusi į jo kraują, nes jis visada sugrįždavo.“
Šiuo metu DJ Daniukėlis intensyviai ruošiasi liepos 27 dieną Marijampolėje vyksiančiam vasaros festivaliui – kartu su Donatu Montvydu, Vaidu Baumila ir dauguma kitų Lietuvos atlikėjų. Apie visus jo koncertus galite plačiau sužinoti „Facebook“ fanų puslapyje – DJ Daniukėlis.
Akivaizdu, kad savo jėgomis pasitikintis ir visą save scenoje atiduodantis vaikinas net neplanuoja skirtis su muzika. Belieka tikėtis, kad apie jį mes dar ne kartą išgirsime, o šalia jo matysime ir Kėdainių vardą.

DJ Daniukėlis vienoje scenoje grojo su Egidijumi Dragūnu - SEL’u.

DJ Daniukėlis vienoje scenoje grojo su Egidijumi Dragūnu – SEL’u.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.