A. Pocevičiaus triumfas - po kelių metų pertraukos sportininkas tapo pasaulio čempionu!

A. Pocevičiaus triumfas – po kelių metų pertraukos sportininkas tapo pasaulio čempionu!

Kėdainietis, sambo ir dziudo treneris Arimantas Pocevičius ne tik pats demonstruoja puikius sportinius pasiekimus, bet ir ugdo jaunuosius sporto talentus, kurie neatsilikdami nuo trenerio, skina laurus varžybose.

Praėjusią savaitę Olandijoje, Amsterdame vyko Pasaulio dziudo veteranų čempionatas. Jame dalyvavęs Kėdainių sporto centro treneris Arimantas Pocevičius, svorio kategorijoje iki 73 kg (M8 amžiaus grupėje) iškovojo aukso medalį. Sportininko karjeroje tai – jau šeštasis pasaulio čempiono titulas.

„Tris kartus esu tapęs sambo imtynių ir tris kartus – dziudo čempioniu“, – šypsojosi pasaulio čempionas, čempionate atstovavęs Lietuvą. Pasak sportininko, šis laimėjimas – tai viso gyvenimo įdirbio, treniruočių rezultatas. Pogrupyje jis nugalėjo brazilą, o pusfinalyje ir finale kovojo prieš prancūzus. Visos kovos laimėtos aiškia persvara.

Aukso medalio prizininkas savo varžovus įveikė įtikinama persvara.

Kiek pasidžiaugęs puikiu sportiniu pasiekimu, jau netrukus A. Pocevičius išvyksta į Nicą, kurioje vyks Europos veteranų žaidynės.

Sportininkas ir treneris A. Pocevičius ugdo ir jaunuosius kėdainiečius. Trys jo auklėtiniai jauniai Danas Šimkevičius (svorio kategorijoje iki 56 kg) , Kamilė Marcinkevičiūtė (iki 40 kg) , Austėja Ardavičiūtė (iki 44 kg) Vilniuje vykusiame Europos Sąjungos šalių sambo imtynių čempionate iškovojo antrąsias vietas ir pelnė sidabro medalius. Vienuoliktajame Europos Sąjungos šalių čempionate dalyvavo virš 200 sportininkų iš 13 valstybių.