Pernai kėdainiečiai pirmą kartą prisijungė prie Spalvoto meduolio akcijos, kurios metu iškepti ir pagražinti meduoliai buvo išdalyti vaikų globos namų auklėtiniams.

meduoliai_5226Šiemet šventė vyks Josvainių g. 2 įsikūrusiuose Kepinių namuose, kurių savininkė Daiva Gronskienė mielai ir entuziastingai sutiko surengti šventę Kėdainių specialiosios mokyklos ir vaikų globos „Saulutė“ globotiniams, taip pat, žinoma, ir visiems kitiems, kas tik užsuks ir pridės savo ranką, skirs širdies šilumos, kad tik būtų smagu ir jauku. Juk advento ir Kalėdų laikas − ne už kalnų.

Šis renginys bus bendras Kėdainių rajono savivaldybės, Kepinių namų, Mažylių akademijos, Šviesiosios gimnazijos renginys. Kiekvienas partneris turės savų įsipareigojimų. Tikėtina, kad šis pagalbininkų sąrašas dar pasipildys… Štai ką tik pasisiūlė meduolius bemarginantiems vaikams pagroti keli Kėdainių muzikos mokyklos mokiniai…

Spalvoto meduolio dienos akcija, inicijuota vilnietiškos VšĮ „GMM projektai“ (Geresnės visuomenės ir socialiai atsakingo verslo projektai), Lietuvoje vyks jau penktą kartą.

Projektas auga – šiemet jame dalyvauja 15 Lietuvos miestų, o mažojo penkerių metų jubiliejaus proga ši graži idėja bus įgyvendinta ir Londone, Majamyje, Osle.

meduoliai_5240Kasmet vis daugiau savanorių, kepyklėlių ir rėmėjų prisideda prie šio projekto, o šypsenas kasmet kelis kartus padidina žiniasklaidos dėmesys projektui bei žymių žmonių dalyvavimas.

Šioje šventėje svarbūs bus ir meduoliai, ir juos marginusiųjų bendravimas. Pernai ši šventė buvo labai graži ir sulaukė didelio susidomėjimo. Joje būta saldumynų, skanių kvapų, vaikų klegesio ir šypsenų, muzikos, dainų, pokalbių. O šiemet šventė turėtų būti dar geresnė.

Jei tik užsuksite į Kepinių namus mūsų senamiestyje lapkričio 29 dieną (nuo 10 iki 16 val.), tai ir prisidėsite prie tokios šventės sukūrimo.

Šis Spalvoto meduolio dienos renginys turi ne vieną rėmėją. Džiugu, kad akcijos Lietuvoje pagrindinis rėmėjas yra Kėdainiuose veikiantiįmonė „Nordic Sugar Kėdainiai“. Jos direktoriaus Dainiaus Cibulskio šeima meduolių marginti šiemet, kaip ir pernai, ko gero, taip pat ateis. Lauksime.

Turintieji idėjų ir noro prisidėti gali skambinti renginio koordinatorei Rūtai Švedienei tel. 8 347 69 559 arba parašyti e. laiškutį ruta.svediene@kedainiai.lt

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.